40 dienas dzīvībai – jau 41 izglābta dzīvība!

Teksasa, ASV. Akcijas „40 dienas dzīvībai” starptautiskais birojs ziņo par 41 akcijas laikā izglābtu bērniņu.

Vindzora, Ontario (Kanādā): Kampaņas pirmajā dienā vīrietis tuvojās kādam akcijas brīvprātīgajam un teica: „Es tikai vēlējos paspiest jums roku. Mēs bijām atnākuši, lai veiktu abortu, un šeit sastapām cilvēku, kas lūdzās, ar plakātu rokās. Šī iemesla dēļ mēs izlēmām to nedarīt.” Viņš vigīlijas dalībniekā bija saskatīja norādi tam, ka dzīvesbiedrei nav jāveic aborts.

Rīgā, Svētās Terēzes no Bērna Jēzus draudzē pagājusī nedēļas nogale bija veltīta pārdomām par cilvēka dzīvības svētumu, vīrieti, sievieti un attiecībām laulībā.

Nedēļas nogale iesākās ar adorāciju piektdienas vakarā. Bija patiess prieks par Rīgas Katoļu ģimnāzijas 12. klases skolēnu sagatavotajiem lasījumiem! Dievs īpaši uzrunāja ar Svēto Rakstu rindām: Viņš neatstās pat tad, ja atstās tuvākie – māte un tēvs. Tā ir cerība arī nedzimušajiem!

Nākamā diena – sestdiena – bija veltīta priekšlasījumiem un pārdomām. Lai arī klausītāju nebija daudz, diena izvērtās jauka un piesātināta. Laulības tēmai Tobija grāmatas kontekstā pievērsās psiholoģe Zanda Berga. Viņa norādīja, ka Dievs ikvienam cilvēkam ir paredzējis dzīvot attiecības – ģimenē, draudzē, kopienā. Cilvēka dzīvības tēmai pievērsās biedrības „Krīzes Grūtniecības centrs” vadītāja Judīte Briede-Jurēviča. Viņa īpaši uzsvēra to, ka cilvēka dzīvība iesākas Dieva plānā pat vēl pirms ieņemšanas mātes miesās. Savukārt tēmu ”Kāpēc gaidīt līdz kāzām” aplūkoja Ulvis Kravalis no kustības „Īsta Mīlestība Gaida”. Labi sagatavots kristietis spēj atbildēt uz ikvienu gadījumu, kad tiek aicināts uz pirmslaulības seksu. Vakarā bija iespēja noskatīties filmu „Aborts” un ieraudzīt pasauli ar abortu piedzīvojušas sievietes acīm.

Visas lekcijas ierakstā būs pieejamas arī internetā.

Jānis Lulle, akcijas koordinators Latvijā, foto: Modris Lācis

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti