Arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs aicina palīdzēt uzlabot zemessargu ekipējumu

Latvijas Romas katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs aicina atbalstīt biedrības „Latvijas Transatlantiskās organizācija” (LATO), portāla ziedot.lv un citu domubiedru uzsākto ziedojumu kampaņu, kuras mērķis ir piesaistīt līdzekļus Latvijas zemessargu papildaprīkojuma, konkrēti nakts redzamības aprīkojuma, lauka ķirurģisko instrumentu komplektu un kompasu – busoļu iegādei.

„Stāvot sardzē par savu tēvzemi, zemessargi stiprina valsts drošību un neatkarību. Palīdzēsim uzlabot zemessardzes ekipējumu, lai viņi kvalitatīvāk un drošāk varētu veikt savu misiju!” aicina arhibīskaps Z. Stankevičs.

Kampaņa tika uzsākta 8. septembrī un to ir plānots noslēgt 18. novembrī. Kampaņas rīkotāji ir izvirzījuši mērķi savākt 133 012 eiro, kas ļaus ar šo ekipējumu nodrošināt vienu Zemessardzes bataljonu.

Kā kampaņas atklāšanas preses konferencē atzina portāla ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta – ne katrs var iestāties Zemessardzē, bet katrs var dalīties ar savu nopelnīto naudu un atbalstīt tos, kas ir brīvprātīgi iestājušies. „Šādā veidā mēs publiski pasakām paldies zemessargiem un apliecinām gatavību aizstāvēt savu valsti.”

Svarīgi arī atcerēties, ka ierīces, kas tumsā ļauj skaidri redzēt siltuma avotus pat no liela attāluma, zemessargiem lieti noderēs arī citu pienākumu veikšanā, piemēram, pazudušu cilvēku meklēšanā.

Līdzekļus zemessargu nakts redzamības aprīkojumam var noziedot, zvanot uz tālruni 90006886 (viena zvana maksa ir 1,42 eiro), kā arī internetā kampaņas mājas lapā zemessargam.lv un portālā ziedot.lv.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti