Now Reading
Jauni nomināti Rēzeknes-Aglonas diecēzes priesteriem

Jauni nomināti Rēzeknes-Aglonas diecēzes priesteriem

Rēzeknes-Aglonas diecēzes bīskaps Jānis Bulis šonedēļ izsniedza jaunus nominātus priesteriem: Viktoram Petrovskim, Arturam Mozgam, Rinaldam Brokam, Imantam Petrovskim un Vladimiram Gussevam OP.

Priesteris Viktors Petrovskis ir atbrīvots no Rēzeknes Jēzus sirds katedrāles prāvesta pienākumiem un iecelts par Barkavas un Stirnienes draudzes prāvestu ar dzīves vietu Barkavā.

Priesteris Arturs Mozga ir atbrīvots no Daugavpils Vissv. Jaunavas Marijas Bezvainīgās Ieņemšanas draudzes vikāra pienākumiem un iecelts par Raipoles, Rundēnu un Istras draudzes prāvestu ar dzīves vietu Raipolē.

Priesteris Rinalds Broks ir atbrīvots no Raipoles, Rundēnu un Istras draudzes prāvesta pienākumiem un iecelts par Rozentovas un Feimaņu draudzes prāvestu ar dzīves vietu Maltā.

Priesteris Imants Petrovskis ir atbrīvots no Feimaņu draudzes prāvesta pienākumiem un turpinās pildīt Ciskādu un Ozolmuižas draudzes prāvesta pienākumus.

Priesteris Vladimirs Gussevs OP ir atbrīvots no Rozentovas draudzes prāvesta pienākumiem un atgriezīsies dzīvot dominikāņu kopienā.

LRKB IC

Scroll To Top