Austrumu slimnīcas katrā nodaļā drīz būs sava Bībele

Aizvadītajā nedēļā Latvijas Bībeles biedrība uzdāvināja 280 Bībeles Rīgas Austrumu klīniskajai universitātes slimnīcai. Pasākumā piedalījās Latvijas Bībeles biedrības pārstāvji Valdis Tērauds un Antra Puriņa, Austrumu slimnīcas Aprūpes direktore Regīna Barone, slimnīcas administratīvie darbinieki, nodaļu aprūpes personāls un kapelāni.

Kā pastāstīja viena no slimnīcas kapelānēm Inese Lūse, sadarbība ar Latvijas Bībeles biedrību ir ilgstoša. Biedrība interesējas, kādas ir kapelānu dienesta un slimnīcas vajadzības, un sniedz savu palīdzību. Tomēr Bībeles dāvinājums notiek pirmo reizi. Turklāt tas ir jaunais Bībeles izdevums.

Inese Lūse priecājas, ka tagad būs iespēja katrai slimnīcas sešu stacionāru nodaļai uzdāvināt savu Bībeli, un cer, ka nākotnē piepildīsies sapnis, ka pie katra pacienta gultas būs pa Bībelei. Kapelāni tuvākajā laikā Bībeles uzdāvinās nodaļu vadītājiem, lai tās varētu lietot nodaļas medicīniskais personāls. Tāpat personāls varēs konkrēto Bībeli iedot nodaļas pacientiem, ja pacienti to lūgs. Daļa jauno Bībeļu paliks kapelānu rīcībā, lai arī viņi tās varētu izmantot savā ikdienas darbā un dot lietošanā pacientiem un mediķiem.

Jautāta, vai slimnīcā bieži nākas dzirdēt lūgumu pēc Bībeles, kapelāne atbild ar noteiktu “jā”. Viņu bieži patīkami pārsteidz slimnīcas darbinieku reakcija, jo lielākā daļa no viņiem priecājas par kapelānu darbu un arī iespēju gan pašiem, gan pacientiem izmantot Bībeli. Vairāki mediķi tiešām uzskata, ka garīgais atbalsts un Svētie Raksti ir būtiska palīdzība slimības laikā.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti