Ceļotāju stāstu vakars par ceļiem uz Santjago de Compostela

6 oktobrī pl. 19.00 – Alberta ielas 11 nama bēniņos, savos stāstos un pieredzē dalīsies ceļotāji, kuri ir aizgājuši līdz Santiago, katrs no cita sākumpunkta.
Santiago ceļš ir viens no pasaulē slavenākajiem svētceļotāju maršrutiem, aptuveni 800 km. garumā, to iet cilvēki no visas pasaules visu gadu, jau simtiem gadu garumā. Katrs to iet citu mērķu vadīts – sevis izziņai, vaselībai, ticības stiprināšanai, fiziskās formas uzlabošanai, atbilžu meklēšanai…
 Pavasarīgā divu nedēļu pārgājienā, maija mēnesī, ejot portugāles ceļu no Ponferrada līdz Sanjago de Compostela un vēl tālāk… ar tulznām, asarām, smiekliem, dusmām, bet uzticamākajā kompānijā, draugu trijotne Rita Siliņa, Ilze Zosāre un Kristaps Kļaviņš, pastāstīs.un, iespējams, iedvesmos kādu doties ceļā pašam.
Un otrā vakara daļā, ar stāstiem par pieredzēto dalīsies Kristīne Tjarve, mērojusi franču ceļu un dodoties pretīm nezināmajam 800 km garā ceļojumā, šķērsojot Spāniju.
Mīļi aicināti visi, kas Santiago ceļu jau gājuši, vai vēlas turp kādreiz doties, bet varbūt vienkārši paklausīties citu pieredzi. 
Varbūt satiksiet savus domubiedrus, vai nākamos ceļa biedrus.
 Dalības naudiņa 7 eur. par vakaru.
Ieteicama iepriekšēja pieteikšanās, rakstot
centram.mansards@gmail.com norādot vārdu un tel.
Lai nokļūtu pie mums būtu jāzin, ka atrodamies Alberta ielā 11, iekšpagalma vārtu kods ir 358. Izejot cauri arkai uzreiz labajā pusē būs izgaismotas krāsainas durvis, pa tām iekšā un uz 7. stāvu pa kreisi, durvis būs atvērtas.

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti