Katoļu harizmātiskās atjaunotnes Eiropas konference

Šogad, pirmo reizi kopš 2002. gada, notiks Katoļu harizmātiskās atjaunotnes Eiropas konference: 1.- 4. oktobrī Varšavā. Tā ir lieliska iespēja piedzīvot šo atjaunotni ārvalstīs un kopīgi sadarboties Eiropai.
Šīs konferences tēma atsaucas uz Lūkasa evaņģēlija 12:49, kur Jēzus saka: “Es atnācu uguni mest uz zemi, un mana vēlēšanās ir, lai tā iedegtos!” Organizatori ir pārliecināti, ka Eiropai ir nepieciešama šī uguns. Lektoru vidū būs Dr. Mary Healy (ASV),  Michelle Moran (Anglija) un Dr. John Hartl (Vācija). Euharistijas svinības vadīs bīskapi, kuri ir iesaistīti Katoļu harizmātiskājā atjaunotnē dažādās Eiropas valstīs.
Laiks: konference sāksies 1.oktobrī plkst.17 ar Euharistiju un noslēgsies 4. oktobrī plkst.12.
Vieta: galvenās sanāksmes notiks Roberta Šūmaņa zālē kardināla Višinska universitātē. Euharistija un semināri būs citās telpās tās pašas universitātes ēkā. Valoda – angļu un poļu ar tulkojumiem franču, vācu, čehu, spāņu un itāļu valodās. Par nakšņošanu – ir izvēles iespējas par dažādām cenām rekolekciju mājās un viesnīcās. Transports Varšavā tiks nodrošināts, arī no lidostas un dzelzceļa stacijas.
Ikviens var pieteikties ar pievienoto reģistrācijas veidlapu vai lejupielādēt to no www.iccrs.eu vai www.iccrs.org. Aizpildītā veidlapa jānosūta uz e-pastu: agris.zelvis@gmail.com

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti