Liturģiskās mūzikas darbnīcas Liepājā

Aicinām uz liturģiskās mūzikas darbnīcām!

Š.g. 27. – 29. novembrī Liepājā, sv. Dominika klosterī, atsāksies liturģiskās mūzikas rekolekciju- darbnīcu cikls.

Aicinām gan tos, kas piedalījās mūzikas rekolekcijās pagājušajā gadā, gan tos, kam tā būs pirmā reize, uz Adventa laika muzikālajām darbnīcām, kurāsturpināsim celt gaismā dārgumus no dominikāņu ordeņa muzikālajām bagātībām un studēt liturģiju. Tās notiks šī gada 27. – 29. novembrī, sākoties piektdienas vakarā pēc sv. Mises un noslēdzoties ar svētdienas sv. Misi 12.00. Īpašs uzsvars šo rekolekciju laikā būs uz Adventa gregoriskajiem dziedājumiem.

Atgādinām, ka šīs darbnīcas ir „Divi vienā” – „2-1”- tās ir muzikāli liturģiskas nodarbības, apvienotas ar nedēļas nogales rekolekcijām. Tās ir plānotas dažādos liturģiskajos laikos, no piektdienas vakara līdz svētdienai un notiek Liepājā, sv. Dominika klosterī, Jelgavas ielā 17.

Nodarbības domātas ikvienam, kam sagādā prieku dziedāt Dieva godam, kā arī iegūt zināšanas par Baznīcas liturģiju. Rekolekcijas šoreiz vadīs t. Arturs Modzelevskis OP, viņam palīdzēs sv. Dominika baznīcas sholas vadītāja Kristīne Locika undziedātāja un Liepājas Simfoniskā orķerstra mūziķe Linda Ločmane.

Dalībnieki varēs padziļināt savas zināšanas par liturģiju un liturģisko mūziku, paplašināt savu dziesmu repertuāru ar jaunām dziesmām un jaunām tradicionālo dziesmu aranžijām, bagātināt savu dziedāšanas pieredzi – kā arī uzklausīt rekolekcijasun piedalīties lūgšanās. Sestdienas – 28. novembra vakarā jau ievadīsiem Adventa laiku, svinot Adventa Vigiliju! 

Nodarbību vainagojums būs svinīga svētā Mise sv. Dominika baznīcā pirmajā Adventa svētdienā29novembrī plkst. 12:00.

Ziedojums rekolekciju izmaksu segšanai nodarbību dalībniekiem, kuri izmantos klostera telpās naktsmājas, no 18 EUR, bet pārējiem dalībniekiem no 9 EUR. Pieteikties lūdzam līdz 20. novembrim:

 

e-pasts: liepaja.op@gmail.com

vai telefoniski:

26705843  Kristīne

Ieskats iepriekšējās rekolekcijās:

IV gs. Sīrijas himna

http://youtu.be/QWX-pf7aMnk

„Jēzus tevi mīl” – Sintija Grava

http://youtu.be/ZHlakw-kIm0

„Pēc grēcīgā cilvēka krišanas” – XVI gs. melodija

http://youtu.be/9k3HpmeQkHk

 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti