Iegādājies dāvanas “Caritas” labdarības tirdziņā!

Lai iegādātos oriģinālas Ziemassvētku dāvanas sev un sev mīļiem cilvēkiem, kā arī labi pavadītu laiku un atbalstītu labdarības projektus Baznīcā, svētdien, 20. decembrī, labdarības organizācija “Caritas Latvija” aicina uz labdarības tirdziņu, kurš no pl. 10 līdz 18 notiks Svētās Ģimenes Mājā, Rīgā, Klostera ielā 5. Kā pastāstīja “Caritas Latvija” biroja un projektu vadītāja Egita Volinska, tirdziņā dalību pieteikuši vairāk nekā 20 tirgotāji. Tie visi ir organizācijas draugi un atbalstītāji.

Tā, piemēram, tirdziņā varēs iegādāties darbus, kurus veidojuši bērni ar īpašām vajadzībām no Latgales un Vidzemes, Betlēmes Žēlsirdības mājas iemītnieku taisītās sveces un keramikas izstrādājumus, kā arī Jauniešu pastorālās mājas pārstāvju veidotās apsveikumu kartītes, lampas un dāvanu maisiņus. Tirdziņā piedalīsies arī vairāki mākslinieki – Līga Sakse, Ramona Pēkšēna,  Mārtiņš Krūklis un Dina Ābele, kā arī citi. Tirdziņā piedalīsies arī paši “Caritas” pārstāvji, laikraksts “Katoļu Baznīcas Vēstnesis”, Svētās Marijas Magdalēnas draudze, kas piedāvāja telpas, kā arī vairāki citi tirgotāji.

E. Volinska arī pastāstīja, ka tirdziņā būs iespēja iegādāties īpašās “Caritas” sveces, atbalstot “Caritas Latvija” darbību Latvijā. Savukārt visi tirgotāji 10% no ieņēmumiem ziedos organizācijai dažādu labdarības projektu atbalstam.  Šoreiz līdzekļi netiek vākti konkrētam projektam, bet gan labu darbu atbalstam kopumā. Pasākuma laikā būs iespēja iepazīties ar līdz šim īstenotajiem “Caritas Latvija” labdarības projektiem.

Lai tirdziņā radītu Adventa noskaņu, ir uzaicināti mūziķi, kuri sniegs nelielus muzikālus priekšnesumus. Bērni no pl. 12 līdz 15 varēs piedalīties darbnīcās. Savukārt visi izsalkušie varēs stiprināties ar veselīgiem ēdieniem un dzērieniem.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti