Katoļu ģimnāzija aicina kopā svinēt pirmā semestra beigas

Piektdiena, 18. decembris, šajā mācību gadā noslēgs pirmo semestri un ievadīs skolēnu ziemas brīvdienas. Šajā dienā ikvienu interesentu ciemos aicina Rīgas Katoļu ģimnāzijas darbinieki un skolēni, lai iepazītos un kopā sāktu svētku svinēšanu.

Kā uzsver pasākuma rīkotāji, līdz šim bija ierasts svētkus svinēt kopā ar savējiem – kolēģiem, klasesbiedriem, vecākiem –, bet skolai ir labi kaimiņi, labdari, draugi, kas atbalsta, palīdz, ir arī tie, kas vēl nepazīst skolu. Tāpēc šoreiz sagatavots īpašs pasākums tiem, kas vēlas atnākt ciemos un kopā pavadīt laiku.

Pasākums sāksies darba dienas nobeigumā – pl. 17 – ar Svēto Misi ģimnāzijas kapelā, kuru celebrēs Katoļu ģimnāzijas kapelāns priesteris Modris Lācis. Pēc dievkalpojuma, ap pl. 18, Svētās Terēzes no Bērna Jēzus draudzes namā notiks svētku koncerts, kurā uzstāsies Rīgas Katoļu ģimnāzijas skolēni. Mākslinieku vidū būs arī ģimnāzijas 12. klases ansamblis, kurš citastarp katru nedēļu muzicē ģimnāzijas Svētajā Misē vidusskolēniem, kā arī skolas teātra studijas ēnu teātris.

Pēc koncerta sāksies pasākuma neoficiālā daļa – spēles, dažādi uzdevumi, kā arī iespēja pašiem izbaudīt, ko bērni apgūst interešu izglītības pulciņos un studijās. Šai laikā varēs pārbaudīt savas itāļu valodas prasmes vai iemācīties kaut ko jaunu šai dienvidu valodā, apgūt ritmikas pamatus, kā arī piedalīties ēnu teātra meistarklasē. Pasākumu noslēgs kopīga agape draudzes mājā.  

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti