Labdarības koncerts Rīgas Katoļu ģimnāzijā

Rīgas Katoļu ģimnāzijā 18.decembris būs ne tikai pēdējā mācību diena šajā gadā, bet arī svētku diena. Pēc 23 aizvadītiem darbības gadiem esam secinājuši, ka ikdienu esam pavadījuši savā kolektīvā ar kolēģiem, skolēniem un viņu vecākiem, arī parasti svētkus esam rīkojuši sev. Bet mums ir lieliski kaimiņi un virkne citu organizāciju un cilvēku, kuri grib ar mums iepazīties. Mēs arī esam gatavi iepazīties un ļauties svētkiem kopā ar jums visiem. Tāpēc esam sagatavojuši īpašu pasākumu, uz kuru aicinām visus interesentus.
 
18.decembra vakars sāksies 17.00 ar Svēto Misi ģimnāzijas kapelā. Misi vadīs priesteris Modris Lācis.
18.00 Draudzes namā notiks koncerts, kurā ar dažādiem priekšnesumiem uzstāsies mūsu skolēni. Tajā skaitā būs iespējams baudīt arī nu jau slavenā 12.klases ansambļa sniegumu un teātra studijas ēnu teātra priekšnesumu.
No  19.00 visi tiks aicināti ampelēties un spēlēties, vai iejusties tajos uzdevumos, kas ikdienā skar bērnus un jauniešus pēc stundu beigām interešu izglītības pulciņos un studijās. Varēsiet patrenēties itāļu valodas prasmēs un iemēģināt ritmikas pamatus, kā arī ļauties ēnu teātra meistarklasei.
Kad visi būsim guvuši jaunas sajūtas un gandarījumu par paveikto, 20.00 dosies uz kopīgu agapi.
Mēs vēlamies kopā ar Jums baudīt šo vakaru, tāpēc nāciet 18.decembra vakaru pavadīt Rīgas Katoļu ģimnāzijā!

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti