Tagad lasi
300 dienas līdz Tezē Jauniešu pasākumam Rīgā

300 dienas līdz Tezē Jauniešu pasākumam Rīgā

Trešdien, 2. martā, pl. 18.30 Vecajā Rīgas Svētās Ģertrūdes baznīcā notiks iknedēļas Tezē lūgšanu vakars. Šoreiz vakars būs citādāks, jo atlikušas vairs tikai 300 dienas līdz 2016. gada nogalē Rīgā notiks Tezē Eiropas jauniešu tikšanās. Turklāt šoreiz kopā ar pārējiem lūgšanā piedalīsies Tezē kopienas brāļi Vojteks un Emanuēls, kas pastāstīs par decembrī gaidāmo pasākumu.

Kā norādīja viena no Tezē Eiropas jauniešu pasākuma koordinatorēm Ilze Fomina, vakars sāksies ar Tezē lūgšanu, savukārt pēc tam brāļi pastāstīs par dažādām iespējām iesaistīties Tezē tikšanās veidošanā draudzēm, viesģimenēm, brīvprātīgajiem un mūziķiem.

Kad 2014. gadā Rīgā notika Tezē reģionālā tikšanās, jau tika uzrunātas Rīgas draudzes. Daudzas no tām iesaistījās, bet šoreiz ir nepieciešami vēl lielāki papildspēki. Tāpēc kļūt par vietām, kur jaunieši varēs pulcēties uz lūgšanu vai apmesties, aicinātas ne tikai Rīgas, bet arī Pierīgas un tuvējās apkārtnes draudzes, kas atrodas līdz 100 km rādiusā ap Rīgu.

Trešdienas vakarā varēs uzzināt arī par iespējām kļūt par viesģimeni, tas ir, Tezē tikšanās laikā uzņemt vienu vai vairākus atbraukušos jauniešus. Viesģimenes varēs pieteikties savās draudzēs vai arī informēt par savām iespējām pasākuma organizētājus.

Organizējot pasākumu, ir nepieciešami papildspēki. Nepietiek ar to, ka jau tagad ir izveidota komanda, kura koordinē Tezē dienu rīkošanu. Tāpēc pasākuma rīkotāji sagaida brīvprātīgo atsaucību. Brīvprātīgie būs nepieciešami ne tikai decembra pēdējās dienās, kad pasākums notiks, bet arī pasākuma gatavošanas gaitā. Arī par šo un mūziķu kalpošanas iespēju varēs uzzināt trešdienas vakarā.

Līdzīgas tikšanās plānots rīkot arī turpmāk. Ja rodas papildu jautājumi, ar pasākuma koordinatoriem var sazināties, rakstot uz e-pastu: info@taizeriga.lv

LRKB IC

Scroll To Top