Jauni raidījumi “Radio Marija Latvija” ēterā

Sākot ar marta mēnesi, “Radio Marija” komanda saviem klausītājiem piedāvās vairākus jaunus raidījumus. Pirmais no tiem izskanēs jau otrdien, 1. martā. Šo raidījumu gatavo Rīgas Garīgais seminārs. Pirmajā raidījumā, kas otrdienās sāksies pl. 17, piedalīsies Garīgā semināra rektors priesteris Pauls Kļaviņš, kā arī Rīgas Katoļu ģimnāzijas kapelāns un Rīgas Teoloģijas institūta direktors priesteris Modris Lācis.

Turpmāk ceturtdienās pl. 16 radio varēs dzirdēt raidījumu “Laiks īstiem vīriem”. Kā norāda raidījuma vadītājs Jānis Akmens, tiks apskatītas tādas tēmas, kā vīrišķība, atbildība, nauda, parādi, atkarības un citas. Savukārt piektdienās pl.12.10 un sestdienās pl. 9 skanēs Latgalei veltīts raidījums “Pi myusim Latgolā”, ko veidos producentu apvienība “Lietišķā Latgale”.

Tāpat radio pārstāvji atgādina, ka otrdienās un ceturtdienās pl. 11 ir laiks ziņām no draudzēm un kopienām. Tāpēc draudzes, kā arī dažādas kopienas un organizācijas, kuras vēlas informēt par interesantiem notikumiem un pasākumiem, tiek aicinātas sūtīt ziņas uz e-pastu: info@rml.lv.

Turklāt šonedēļ, sākot no piektdienas, 4. marta, pl. 17 līdz sestdienas, 5. marta, pl. 17 “Radio Marija Latvija” komanda pievienosies pāvesta Franciska izsludinātajai iniciatīvai “24 stundas Kungam”, kuras laikā centrālajā vietā pāvests aicināja likt Izlīgšanas sakramentu. Iniciatīvas laikā radio ēterā izskanēs īpaša programma, kuras sagatavošanā ir iesaistījušās dažādas kopienas, piemēram, “Pro Sanctitate”, “Dzīvības straumes”, “Chemin Neuf”, “Betlēmes žēlsirdības māja” un citas. Iniciatīvas laikā sestdien pl. 12 būs Svētās Mises tiešraide no Rīgas Katoļu ģimnāzijas kapelas.

LRKB IC 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti