Now Reading
Latgales jaunieši uz Krakovu dosies caur Elkas diecēzi

Latgales jaunieši uz Krakovu dosies caur Elkas diecēzi

Rēzeknes – Aglonas diecēzes jaunieši uz Pasaules Jauniešu dienām (PJD) Krakovā dosies kopā ar Apustuliskajām oblātēm “Pro Sanctitate” un Baltinavas un Šķilbēnu draudzes prāvestu Staņislavu Prikuli. Viņu ceļojums uz Poliju no Rēzeknes sāksies 20. jūlijā. Atgriešanās plānota 1. augustā.

Kā pastāstīja “Pro Sanctitate” pārstāves, šī grupa uz Krakovu dosies caur Elkas diecēzi Polijā, kas atrodas aptuveni 520 km attālumā no Krakovas. Elkas diecēzei PJD ietvaros dots nosaukums Ģenezarete. Diecēzē jauniešus uzņems vietējās ģimenes, un sagatavošanās Krakovai notiks kopā ar vietējiem jauniešiem.

Dalībnieku vecums ir no 16 līdz 30 gadiem. Kopējās ceļojuma izmaksas ir 260 eiro. Tie, kas vēlas braukt uz PJD Krakovā, līdz šim jau vairākas reizes ir tikušies Daugavpilī. Savukārt sestdien, 27.februārī, tikšanās visiem, kas vēlas doties uz Krakovu, notiks Aglonā. Tikšanās sāksies pl. 12 ar Svēto Misi, kuru celebrēs Rēzeknes – Aglonas bīskaps Jānis Bulis. Pēc tam varēs iepazīt ceļojuma dalībniekus, kā arī gūt atbildes uz vēl neskaidrajiem jautājumiem.

S. Prikulis pastāstīja, ka par savu vēlmi doties uz Krakovu jaunieši var informēt savas draudzes prāvestu, jo, lai arī vairāki jaunieši jau ir pieteikušies, pagaidām vēl pastāv iespēja pievienoties.  Neskaidrību un jautājumu gadījumā ar priesteri S. Prikuli var sazināties, zvanot pa tālruni: 29839869, kā arī rakstot uz e-pastu: pr.stanislavs@inbox.lv.

LRKB IC

Scroll To Top