Now Reading
Piesakies braucienam uz Krakovu ar Jelgavas diecēzi!

Piesakies braucienam uz Krakovu ar Jelgavas diecēzi!

Pievienoties braucienam uz Pasaules Jauniešu dienām (PJD) Krakovā aicina Jelgavas diecēze. Kā pastāstīja Jelgavas diecēzes jauniešu kapelāns priesteris Jurijs Gorbačevskis, šī grupa uz Krakovu dosies caur Zamošč diecēzi. Grupa uz Poliju izbrauks 19. jūlijā, jo 20. jūlijā plānots ierasties izvēlētajā diecēzē uz PJD sagatavošanās dienām.

Zamošč diecēzei PJD laikā dots nosaukums “Exodus” jeb “Izceļošana”. Iebraukušie jaunieši tiks uzņemti vietējās ģimenēs. Jaunieši vispirms iepazīs Roztočes reģionu, vietējo mākslu un amatnieku darinājumus, kā arī katru dienu lūgsies kādā no šī apvidus baznīcām.

22. jūlijs būs kultūras un sporta diena, tāpēc notiks starptautiskas sporta spēles, smaiļošana pa upi, folkloras priekšnesumi un reģionālo tautas tērpu skate dažādās diecēzes pilsētās. 23. jūlijā atbraukušie viesi tiksies Zamošč pilsētā, kur varēs degustēt vietējo ēdienu, bet pēc tam piedalīties kopīgā Svētajā Misē, adorācijā un koncertā. Pēdējo dienu pirms došanās tālāk uz 209 km attālo Krakovu jaunieši pavadīs ar ģimenēm un draudzēm, kas viņus uzņems.

Priesteris J. Gobrbačevskis arī informēja, ka dalības maksa braucienam uz PJD ir 200 eiro. Pieteikšanās ir iespējama elektroniski Jelgavas katedrāles mājaslapā: http://jelgavaskatedrale.lv/index.php/home/pjd-2016-krakova/224-pasaules-jauniesu-dienas-krakova vai arī pie draudžu prāvestiem.

Ja rodas jautājumi, var sazināties ar J. Gorbačevski, zvanot uz telefonu: 27161137 vai 25420014.

LRKB IC

Scroll To Top