Now Reading
Sākusies pieteikšanās braucienam uz Krakovu ar Rīgas arhidiecēzi

Sākusies pieteikšanās braucienam uz Krakovu ar Rīgas arhidiecēzi

Līdz Pasaules Jauniešu dienām (PJD) Krakovā ir atlikuši nepilni pieci mēneši. Lai arī laika vairs nav daudz, tomēr atsevišķās kopienās un diecēzēs joprojām tiek piedāva iespēja pieteikties baucienam. Šonedēļ par iespēju doties uz PJD kopā ar Rīgas arhidiecēzi ziņo arī Vidzemes Katoļu jauniešu centrs (VKJC).

Jaunieši, kuri pieteiksies braucienam šai grupā, PJD sagatavošanās dienas pavadīs Lomžas diecēzē, kurai šai laikā būs dots nosaukums „Kanaāna”. Līdzīgi kā citur, arī Lomžā jaunieši varēs piedzīvot poļu viesmīlību ģimenēs, kā arī satikt jauniešus no vairākām pasaules valstīm un iepazīt viņu kultūru Tautu festivālā.

Sagatavošanās dienu laikā jaunieši dosies ekskursijās, lai iepazītu reģiona kultūru, mākslu un svētvietas, kā arī uzzinās par brīvprātīgo aktivitātēm skolā, draudzē, sociālajā mājā, bērnu namā, slimnīcā, cietumā, utt. Protams, notiks arī kopīgas lūgšanas, katehēzes, dievkalpojumi, Krustaceļš pa pilsētas ielām, arī atpūtas pasākumi, kā ģimeņu festivāls un diskotēka.

Pieteikšanās PJD braucienam ar Rīgas arhidiecēzi, kā arī papildu informācija ir atrodama mājaslapā: www.eksplozīvsmaisijums.lv. Brauciena izmaksas ir 320 eiro.

Pirms brauciena VKJC plāno vēl vairākas tikšanās, lai jaunieši garīgi sagatavotos, savā starpā iepazītos, kā arī gūtu atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem. Viens no pirmajiem pasākumiem notiks jau 19. martā. Tas būs jauniešu Krustaceļš Dzegužkalnā, Rīgā.

LRKB IC

Scroll To Top