Uz atvērto durvju dienu aicina Garīgais seminārs

Sestdien, 20. februārī, jau pl. 9 no rīta uz atvērto durvju dienu aicina Rīgas Garīgais seminārs. Pavadīt vienu dienu seminārā aicināti puiši, kas meklē savu aicinājumu.

Dienas gaitā ciemiņi varēs apskatīt Garīgā semināra telpas, uzzināt, kāda ir dienas kārtība, augstskolas rektors priesteris Pauls Kļaviņš, inspektors Ilmārs Tolstovs, garīgais tēvs Imants Medveckis MIC un direktors priesteris Modris Lācis pastāstīs, kādi priekšmeti tiek apgūti, kā arī atbildēs uz interesentu jautājumiem. Būs iespēja piedalīties Svētajā Misē, pēc kuras pusdienu laikā semināristi lasīs bīskapu un priesteru liecības par semināra gados piedzīvoto. 

Pēcpusdienā notiks spēle “Vai esi gudrāks par semināristu?” un ērģeļmūzikas koncerts Rīgas Svētā Franciska baznīcā. Līdz vesperēm, kuras pl. 18.30 notiks semināra kapelā, varēs uzspēlēt spēles un piedalīties individuālās sarunās. Savukārt vakara noslēgumā pēc vakariņām un Rožukroņa lūgšanas būs iespēja piedalīties nakts adorācijā. 

Papildu informācija un pieteikšanās, zvanot uz mobilo tālruni: 26009005 vai rakstot uz e-pastu: rgs.rti@gmail.com. Nepieciešamības gadījumā semināra telpās var arī palikt pa nakti, par to iepriekš paziņojot.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti