Dievkalpojumi Lieldienu laikā

RĪGAS BAZNĪCĀS
 
Rīgas Sv. Jēkaba katedrāle
24.03. – plkst. 10 (Hrizmu svētīšanas Svētā Mise), 18 (Svēto Misi svin arhibīskaps)
25.03. – plkst. 12 Ekumeniskais krustceļš, plkst. 15 (Kunga ciešanu un nāves piemiņas dievkalpojumu svin arhibīskaps)
26.03. – plkst. 18 (Svēto Misi svin arhibīskaps)
27.03. – plkst. 8 (svinīgo Rezurekcijas dievkalpojumu svin arhibīskaps), 11, 18.30
28.03. – plkst. 8, 11 (Tiešā radio translācija), 18.30
 
Rīgas Sv. Alberta baznīca
24.03. – plkst. 18
25.03. – plkst. 15
26.03. – plkst. 18
27.03. – plkst. 8, 11, 13 (RU), 18 (ģimenēm ar bērniem)
28.03. – plkst. 8, 11, 18
Rīgas Sv. Antona baznīca
24.03. – plkst. 18
25.03. – plkst. 15 
26.03. – plkst. 16
27.03. – plkst. 8, 10:30 (PL), 12 (bērniem, LV/RU), 18 (RU)
28.03. – plkst. 9 (PL), 10:30, 18 (RU)
Betānijas dominikāņu māsu klosteris
24.03. – plkst.18
26.03. – plkst.18
27.03. – plkst.18
Bolderājas J. Marijas debesīs uzņemšanas baznīca
24.03. – plkst. 18
25.03. – plkst. 15 Krustaceļš, 16 (Kunga ciešanu dievkalpojums)
26.03. – plkst. 18
27.03. – plkst. 10
28.03. – plkst. 10
 
Rīgas Sv. Franciska baznīca
24.03. – plkst. 18
25.03. – plkst. 15 Krustaceļš, 16 (Kunga ciešanu dievkalpojums)
26.03. – plkst. 17
27.03. – plkst. 8, 11, 18
28.03. – plkst. 7.30, 11, 18
Rīgas Sv. Jāzepa baznīca
24.03. – plkst. 18
25.03. – plkst. 15
26.03. – plkst. 19
27.03. – plkst. 7.30, 11, 18
28.03. – plkst. 9 (PL), 11, 18
Rīgas Kristus Karaļa baznīca
24.03.– plkst.18
25.03. – plkst. 13.30 Krustaceļš, 15 Kunga ciešanu dievkalpojums
26.03. – plkst. 19
27.03. – plkst.8, 11
28.03. – plkst.9, 11
  
Rīgas Marijas Magdalēnas baznīca
24.03. – plkst. 19
25.03. – plkst. 15
26.03. – plkst. 18
27.03. – plkst. 8, 10, 18
28.03. – plkst. 8, 10, 17 (itāļu val.), 18
 
Rīgas Sāpju Dievmātes baznīca
24.03. – plkst. 18
25.03. – plkst. 15 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums
26.03. – plkst.16 (LV), 20 (PL+RU)
27.03. – plkst. 7.30 Procesija un Sv.Mise (LV),10.30 Sv.Mise (PL),18.00 Sv.Mise (RU)
28.03. – plkst. 9 Sv.Mise (LT), 10.30 Sv.Mise (LV), 12.00 Sv.Mise (PL),18.00 Sv.Mise (RU)
Rīgas Sv. Terēzes no Bērna Jēzus kapela
24.03. – plkst. 18.30
25.03. – plkst. 14 Krustaceļš, plkst. 15 Kunga ciešanu dievkalpojums
26.03. – plkst. 23
27.03. – plkst. 11
Rīgas Vissv. Trīsvienības baznīca
24.03. – plkst. 10 (PL), 18
25.03. – plkst. 8 Krustaceļš (PL), 15 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums
26.03. – plkst. 9 Krustaceļš (PL), 19
27.03. – plkst. 7.30, 10 (PL), 11.30 (bērniem), 13 (RU), 18
28.03. – plkst. 8.30 (PL), 10, 11.30, 13 (RU), 18
Ukrainas Grieķu-katoļu Baznīcas Rīgas Mūsu Kunga Jēzus Kristus Apskaidrošanas draudze
24.03. – plkst. 17 Kunga ciešanu Laudes. Gandarīšanas Sakraments
25.03. – plkst. 11 Vesperes ar Kristus līķauta pagodināšanu, plkst. 18 Jeruzalemes laudes
27.03. – plkst. 9 Kunga kapa dievkalpojums. Kristus Augšāmcelšanās Laudes. Kristus augšāmcelšanās liturģija
28.03. – plkst. 9
29.03. – plkst. 10

******************************
Aglona
24.03. – plkst.19
25.03. – plkst.15 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums, plkst. 17 Krustaceļš sakrālajā laukumā
26.03. – plkst. 20
27.03. – plkst. 7, 12, 19
 
Aizkraukle
24.03. – plkst. 18
25.03. – plkst. 15 Krustaceļš, plkst. 16 Kristus ciešanu dievkalpojums
26.03. – plkst. 19
27.03. – plkst. 9
28.03. – plkst. 9
Aizpute
24.03.– plkst. 19
25.03. – plkst. 18
26.03. – plkst. 12
27.03. – plkst. 8
28.03. – plkst. 10
Aizpūre
26.03. – plkst.12
Alsunga
24.03.– plkst. 18
25.03. – plkst. 11
26.03. – plkst. 18
27.03. – plkst. 9
Auce
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst.13 Krustaceļš, Kristus ciešanu dievkalpojums
26.03. – plkst.15
27.03. – plkst.15
28.03. – plkst.15
Augustova
25.03. – plkst.12
26.03. – plkst.12
27.03. – plkst.12

Baltinava
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst.15
26.03. – plkst.18
27.03. – plkst.7
28.03. – plkst.11.30
 
Balvi
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst.15
26.03. – plkst.18
27.03. – plkst.8, 14 (Balvu pansionātā)
28.03. – plkst.8, 11
Baldone
27.03. – plkst.15

Barkava
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst.15
26.03. – plkst.19
27.03. – plkst.10
28.03. – plkst.10
Bauska
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst.14 Krustaceļš, plkst. 15 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums
26.03. – plkst.18
27.03. – plkst.8
28.03. – plkst.11
Bebrene
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst.15
26.03. – plkst.18
27.03. – plkst.6
28.03. – plkst.10
Beresne
24.03. – plkst.14
25.03. – plkst.14
26.03. – plkst.17
27.03. – plkst.8
Bēne
24.03. – plkst.16
25.03. – plkst.12 Krustaceļš pa pilsētu
26.03. – plkst.13
27.03. – plkst.13
28.03. – plkst.13
Bērzgale
24.03. – plkst.17
25.03. – plkst.10
26.03. – plkst.19
27.03. – plkst.10
28.03. – plkst. 10
 
Bērzgale (Aglonas)
25.03. – plkst.9
26.03. – plkst.9
27.03. – plkst.7
 
Bērži
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst.10
26.03. – plkst.18
27.03. – plkst.9
28.03. – plkst.11

Birzgale
26.03. – plkst. 13.30
Briģi
24.03. – plkst.14
25.03. – plkst. 8
26.03. – plkst. 8
27.03. – plkst. 8
Brodaiži
25.03. – plkst.14
27.03. – plkst.8
Brocēni
27.03. – plkst. 9

Cesvaine
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst. 9 – Krustaceļš, plkst. 10 – Kunga Ciešanu dievkalpojums
26.03. – plkst. 19
27.03. – plkst. 9
Cēsis
24.03. – plkst.17
25.03. – plkst.14 Krustaceļš, plkst.15 Kunga Ciešanu dievkalpojums
26.03. – plkst.15
27.03. – plkst.8
28.03. – plkst.11
Cibla
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst.17
26.03. – plkst.16
27.03. – plkst.9
28.03. – plkst.11
Ciskādi
24.03. – plkst.15
25.03. – plkst.21 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums
26.03. – plkst.21
27.03. – plkst.12
Daugavpils Jaunavas Marijas Bezvainīgās ieņemšanas draudze
25.03. – plkst.10 Krustaceļš pilsētā, plkst. 17 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums (PL)
26.03. – plkst.12 (PL)
27.03. – plkst.7 (PL), 12 (PL), 16 (RU), 19 (PL)
28.03. – plkst. 9.30 (PL), 12, 19
Daugavpils Jēzus Sirds draudze
24.03. – plkst.17.30 Krustaceļš, plkst.18.30
25.03. – plkst. 10.00 – Krustaceļš pa pilsētas ielām (iesākums pie D-pils Dievmātes baznīcas) 17 Krustaceļš, plkst. 18 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums
26.03. – plkst.20.00
27.03. – plkst.7.30, 12 (PL), 15 (RU)
28.03. – plkst. 12 (PL), 18.30
Daugavpils Svētā Pētera ķēdēs baznīca
24.03.– plkst.17
25.03. – plkst.10 Krustaceļš pilsētā, plkst. 17 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums
26.03. – plkst.12, 17
27.03. – plkst.7, 12, 19 (PL)
28.03. – plkst. 9.30, 12, 19
Demene
24.03. – plkst. 18
25.03. – plkst. 18
26.03. – plkst. 20.30
27.03. – plkst. 10.30
Dobele
24.03. – plkst.15 
25.03. – plkst.10 Krustaceļš pa pilsētu
26.03. – plkst.11
27.03. – plkst.11
28.03. – plkst.11
Dunava
26.03. – plkst. 15
27.03. – plkst. 15
Dviete
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst.15
26.03. – plkst.19
27.03. – plkst.8
28.03. – plkst.9
Eglaine
24.03. – plkst. 19.30
25.03. – plkst. 17
26.03. – plkst. 20
27.03. – plkst. 9
28.03. – plkst. 12
Elerne
24.03. – plkst. 18
25.03. – plkst. 8
26.03. – plkst. 21
28.03. – plkst. 9
Feimaņi
25.03. – plkst. 15
26.03. – plkst.15
27.03. – plkst.7
Grendze
27.03. – plkst.12
Grobiņa
27.03. – plkst. 13
Grīva
24.03. – plkst. 18
25.03. – plkst.18
26.03. – plkst. 18
27.03. – plkst. 7, 12
28.03. – plkst. 8.30, 10, 12

Gudenieki
27.03. – plkst. 13
Gulbene
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst.12 Krustaceļš, plkst.15
26.03. – plkst.20
27.03. – plkst. 10, 18
Iecava
24.03.– plkst.18
25.03. – plkst.15
26.03. – plkst.20
27.03. – plkst.12
28.03. – plkst.12
Igate
27.03. – plkst.9
Ikšķile
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst.15
26.03. – plkst.21
27.03. – plkst.12
28.03. – plkst.12
Ilūkste
24.03. – plkst.19
25.03. – plkst.15 Kunga ciešanu dievkalpojums, plkst.17 Krustaceļš pa pilsētu
26.03. – plkst.19
27.03. – plkst.8, 10.30
28.03. – plkst.8.45 (PL), 10.30
Istalsna
25.03. – plkst.12
26.03. – plkst.18
Istra
24.03. – plkst.15
25.03. – plkst.11 
26.03. – plkst.16
27.03. – plkst.6
Jaunborne
25.03. – plkst.10
27.03. – plkst.9
Jaunkalsnava
26.03. –  plkst. 14.30
28.03. –  plkst. 8.30
  
Jelgavas katedrāle
24.03. – plkst.10 (eļļu svētīšanas Svētā Mise, vada bīsk. Edvards Pavlovskis), plkst. 17
25.03. – plkst.14 Krustaceļš, plkst. 15.30 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums
26.03. – plkst.16
27.03. – plkst.8, 11
28.03. – plkst.9 (PL), 11, 18

Jēkabpils
24.03. – plkst. 18
25.03. – plkst. 18
26.03. – plkst. 18
27.03. – plkst. 8:30
28.03. – plkst. 11

Jumprava
28.03. – plkst.11
Jūrkalne
25.03. – plkst.9
27.03. – plkst. 9
Kandava
26.03. – plkst.16
27.03. – plkst.15
Kalnciems
24.03. – plkst.16
25.03. – plkst.9
26.03. – plkst.20
27.03. – plkst.10
Kaplava
25.03. – plkst. 12
27.03. – plkst. 11
Kauguri
24.03. – plkst.19
25.03. – plkst.19
26.03. – plkst.19
27.03. – plkst.7.30
28.03. – plkst.12
Kaunata
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst. 17.00 Krustaceļš, plkst. 18.00 Kunga ciešanu liturģija.
26.03. – plkst.20
27.03. – plkst.7
 
Kārsava
24.03. – plkst.17
25.03. – plkst.15
26.03. – plkst.8
27.03. – plkst.9,11
28.03. – plkst.9, 11
 
Koknese
24.03. – plkst. 16
25.03. –  plkst. 15
26.03. –  plkst. 17
27.03. – plkst. 15
28.03. – plkst. 15
 
Krāslava
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst.15 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums (PL), plkst. 18 Krustaceļš pa pilsētas ielām (pulcēšanās pie kultūras nama)
26.03. – plkst.18
27.03. – plkst.7
28.03. – plkst. 8, 9.15, 11.30
 
Krišjāņi
25.03. – plkst.15
26.03. – plkst.15
27.03. – plkst.16
Kuldīga
24.03.– plkst.19
25.03. – plkst.15.00 Krustaceļš, plkst. 17 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums
26.03. – plkst.20
27.03. – plkst.11
28.03. – plkst. 11
Kurmene
24.03. – plkst.15
25.03. – plkst.15
26.03. – plkst.15
27.03. – plkst.15

Ķeipene
28.03. – plkst.13
 
Ķemeri
25.03. – plkst.11
26.03. – plkst.11
27.03. – plkst.11
28.03. – plkst.9

Kolka
25.03. –plkst. 15 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums, plkst. 15 Krustaceļš pa ciemu
27.03. – plkst.9
 
Ladskorona
24.03. – plkst. 15 Krustaceļš, plkst. 16 Pēdējo Vakariņu dievkalpojums
25.03. – plkst.15 Krustaceļš, plkst. 16 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums
26.03. – plkst. 20
27.03. – plkst. 11
28.03. – plkst. 10

Lamiņi
28.03. – plkst. 14:00
Laucesa
24.03. – plkst. 19
25.03. – plkst. 17
26.03. – plkst. 17
27.03. – plkst. 9
28.03. – plkst. 9
Lauderi
24.03. – plkst.15:30
25.03. – plkst.10
26.03. – plkst.10
27.03. – plkst.10
Lēdmane
26.03. – plkst.13
27.03. – plkst.13
Lēnas
26.03. – plkst. 15
 
Lielvārde
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst.13 Krustaceļš, plkst. 15 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums
26.03. – plkst.11 Sāpju Mātes stunda, Pēc tam sekos Mela Gibsona filma “Kristus ciešanas” tiem, kuri to vēlēsies. plkst. 24 Lieldienu vigīlijas dievkalpojums
27.03. – plkst.7 Laudes, 8 Svētā Mise

Liepājas katedrāle
24.03.– plkst.10 (Hrizmu svētīšanas Svētā Mise, vada bīskaps Viktors Stulpins), plkst. 18 Kunga Pēdējo vakariņu Svētā Mise (tiešraide „Radio Marija”)
25.03. – plkst.10 Krustaceļš, plkst. 11 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums, plkst. 17 Kurstaceļš pa pilsētas ielām (sākas pie Sv. Trīsvienības ev. lut.katedrāles)
26.03. – plkst.15 Krustaceļš (LT), plkst. 18 Vigīlijas Svētā Mise
27.03. – plkst.8, 11, 16
28.03. – plkst.9, 11, 16
 
Liepājas Sv. Meinarda baznīca
24.03.– plkst.18
25.03. – plkst. 14 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums
26.03. – plkst.23
27.03. – plkst.11
28.03. – plkst. 11
 
Liepājas Sv. Dominika baznīca
24.03.– plkst.19
25.03. – plkst.12 Krustaceļš (RU), plkst. 15 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums
26.03. – plkst.20.00
27.03. – plkst.10 (RU), 12
28.03. – plkst. 12
 
Liepājas Māras baznīca
24.03.– plkst.20
25.03. – plkst.12
26.03. – plkst.20
27.03. – plkst.9
28.03. – plkst. 9
  
Liepna
24.03. – plkst.16
25.03. – plkst.16
26.03. – plkst.20
 
Limbaži
25.03. – plkst.12
26.03. – plkst.14
27.03. – plkst.9
Līksna
24.03.– plkst.18
25.03. – plkst.8 Krustaceļš, 9  Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums
26.03. – plkst.19
27.03. – plkst.7
28.03. – plkst. 9.30
Līvāni
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst.15
26.03. – plkst.18
27.03. – plkst.9
28.03. – plkst. 9, 11.30
 
Līvbērze
24.03. – plkst.14
25.03. – plkst.12 Krustceļš no Līvbērzes caur Bērzi, plkst. 14 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums
26.03. – plkst.17
27.03. – plkst.14

Lubāna
25.03. plkst.12 Krustaceļš, pl. 13 Kunga ciešanu dievkalpojums
26.03. plkst.15
27.03. plkst.13
Ludza
24.03. – plkst. 18
25.03. – plkst. 15 Kristus ciešanu dievkalpojums, plkst. 18 – Krustaceļš pa pilsētu
26.03. – plkst. 19
27.03. – plkst. 9
28.03. – plkst. 10
Madliena (Madlienas pansionātā)
28.03. – plkst.15
 
Madona
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst.15
26.03. – plkst.18
27.03. – plkst.8
28.03. – plkst.8
 
Majori
24.03. – plkst.15
25.03. – plkst.15
26.03. – plkst.15
27.03. – plkst.7.30
28.03. – plkst.15
Mazozoli
27.03. – plkst.15
 
Mazsalaca
27.03. – plkst. 11
Medumi
25.03. – plkst.19
26.03. – plkst.19
27.03. – plkst.11
Nagļi
25.03. – plkst.12
26.03. – plkst.16
27.03. – plkst.10
Ogre
24.03. – plkst. 18
25.03. – plkst. 16
26.03. – plkst. 18
27.03. – plkst. 8, 10, 18
28.03. – plkst. 8, 10, 18
 
Olaine
24.03. – plkst. 18
25.03. – plkst. 17 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums, plkst. 20 Krustaceļš pa pilsētu
26.03. – plkst. 20
27.03. – plkst. 6, 11
28.03. – plkst. 9 (PL), 11
 
Ostrone
26.03. – plkst.12
27.03. – plkst.13 

Ozolmuiža
25.03. – plkst. 18
26.03. – plkst. 18
27.03. – plkst.9
Pasiene
24.03. – plkst.17
25.03. – plkst.17
26.03. – plkst.17
27.03. – plkst.12
Pāvilosta
25.03. – plkst.15
27.03. – plkst.12
  
Peipiņi
25.03. – plkst.12
26.03. – plkst.12
27.03. – plkst.12
Pēternieki
27.03. – plkst. 13
Pilda
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst.10
26.03. – plkst.20
27.03. – plkst.10
Pļaviņas
24.03. –  plkst. 18
25.03. – 12  Ekumeniskais Krustaceļš (sākums pie dzelzceļa stacijas), plkst. 17  Lielās Piektdienas dievkalpojums
26.03. –  plkst. 19.30  Lieldienu vigīlija
27.03. –  plkst. 11
28.03. –  plkst. 11
Preiļi
25.03. – plkst.10 
26.03. – plkst.10
28.03. – plkst.10
Priedaine
25.03. – plkst.14
26.03. – plkst.18
Pušmucova
24.03. – plkst.15
25.03. – plkst.13
26.03. – plkst.19
27.03. – plkst.12
Raģeļi
25.03. – plkst.10
26.03. – plkst.10
27.03. – plkst.10
 
Raipole
24.03. – plkst.19
25.03. – plkst.9 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums, plkst. 17 Krustaceļš Nirzā (sākums pie Tautas nama)
26.03. – plkst.21
28.03. – plkst.10
 
Rauna
26.03. – plkst.14
Rēzeknes Jēzus sirds katedrāle
24.03. – plkst. 10 (Hrizmu svētīšanas Svētā Mise), plkst. 18
25.03. – plkst. 10 (Krusta pagodināšanas dievkalpojums), 17 (Rūgtās asaras un Krustaceļš)
26.03. – plkst. 11, 18
27.03. – plkst. 8, 12
28.03. – plkst. 8, 10, 12
Rikava
25.03. – plkst.12
26.03. – plkst.14
27.03. – plkst.12
 
Rozentova
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst.11  Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums
26.03. – plkst.18
27.03. – plkst.9
28.03. – plkst.10
Rubeņi
26.03. – plkst.12
27.03. – plkst.12
Rudzāti
24.03. – plkst.10
25.03. – plkst.10 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums
26.03. – plkst.8
27.03. – plkst.8
28.03. – plkst.10
 
Rundēni
24.03. – plkst.17
25.03. – plkst.13
26.03. – plkst.19
27.03. – plkst.8
Ruskulova
24.03. – plkst.15
25.03. – plkst.11
26.03. – plkst.17
Rušona
25.03. – plkst.11
26.03. – plkst.18
 
Rūjiena
27.03. – plkst.14
Sala
26.03. – plkst. 12
 
Salacgrīva
26.03. – plkst.16
27.03. – plkst.7
 
Salaspils
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst.10 Krustaceļš (RU), plkst. 12 Krustaceļš, plkst. 15 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums
26.03. – plkst. 18
27.03. – plkst. 8
28.03. – plkst. 9, 11
Saldus
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst.15 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums
26.03. – plkst.19
27.03. – plkst.11
Salnava
27.03. – plkst.13.30
 
Sarkaņi
24.03. – plkst. 15
25.03. – plkst. 15
26.03. – plkst. 17
27.03. – plkst. 10
Saulkrasti
24.03. – plkst. 18
25.03. – plkst. 15
26.03. – plkst. 19
27.03. – plkst. 12
28.03. – plkst. 9
Seda
27.03. – plkst. 8
 
Sigulda
24.03. – plkst.19
25.03. – plkst. 13 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums, plkst. 14 Krustaceļš
26.03. – plkst.21
27.03. – plkst.9, 12
Silene
25.03. – plkst. 14
26.03. – plkst. 14
27.03. – plkst. 8
Skaistkalne
24.03. – plkst.20
27.03. – plkst.8, 12
28.03. – plkst.12
Skrīveri
25.03. – plkst.11 Krustaceļš (no Aizkraukles luterāņu baznīcas uz Skrīveru katoļu baznīcu), pēc tam Krusta pagodināšanas dievkalpojums (ap pl. 13) 
26.03. – plkst.15 
27.03. – plkst.15
Smiltene
24.03 – plkst. 19
25.03 – plkst. 13.30 Krustaceļš, plkst.15 Kunga ciešanu dievkalpojums
26.03 – plkst. 18
27.03 – plkst. 9
28.03 – plkst. 11
Sproģi
26.03. – plkst.22
Suntaži
26.03. – plkst.10.30
27.03. – plkst.10.30
Stiglova
24.03. – plkst. 15
26.03. – plkst. 15

Stirniene
24.03. – plkst. 16
25.03. – plkst. 10
26.03. – plkst. 11.30 Krustaceļš, 13
27.03. – plkst. 7
Svente
24.03. – plkst. 17
25.03. – plkst. 15
26.03. – plkst. 15
27.03. – plkst. 7

Šķilbēni

24.03. – plkst.20
25.03. – plkst.18 Krustaceļš (Šķilbēni – Rekova), plkst. 20 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums
26.03. – plkst.22
27.03. – plkst.9
28.03. – plkst.9
Talsi
24.03.– plkst.18
25.03. – plkst.15 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums, plkst. 17 Ekumenisks krustaceļš (sākums no katoļu baznīcas)
26.03. – plkst.19
27.03. – plkst.11
28.03. – plkst. 11
 
Taurupe
27.03. – plkst.13
 
Tilža
24.03. – plkst.19
25.03. – plkst.19
26.03. – plkst.7
27.03. – plkst.7
28.03. – plkst.12

Tukums
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst.18
26.03. – plkst.18
27.03. – plkst.9
28.03. – plkst.11
Vanagi
27.03. – plkst.11

Valka
27.03. – plkst.11
 
Valmiera
24.03. – plkst. 18
25.03. – plkst. 11 Pilsētas Krustaceļš, plkst. 15 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums
26.03. – plkst. 18
27.03. – plkst. 8
28.03. – plkst. 11

Varakļāni
24.03. – plkst. 14 procesija uz tumsību altāri, plkst 18 Rūgtās asaras
25.03. – plkst. 8.30 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums, plkst. 18 Krustaceļš
26.03. – plkst. 8 Vigīlijas dievkalpojums, 18 Krustaceļš, kompletorijs
27.03. – plkst. 10
28.03. – plkst. 9
Varnaviči
26.03. – plkst. 16
Vecbebri
26.03. – plkst. 22
Vecumnieki
27.03. – plkst.18

Vecpils
26.03. – plkst. 22
Vecumnieki
27.03. – plkst. 18
Viesīte
26.03. – plkst. 15
Viļaka
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst.18
26.03. – plkst.16
27.03. – plkst.8, 18
28.03. – plkst.8
 
Viļāni
24.03. – plkst.18
25.03. – plkst.14 Krustaceļš, plkst. 15 Kunga ciešanu piemiņas dievkalpojums
26.03. – plkst.20
27.03. – plkst.9
28.03. – plkst. 9, 12

Zasa
28.03. – plkst. 15
Zemgale
26.03. – plkst. 18
Zilupe
24.03. – plkst.20
25.03. – plkst.20
26.03. – plkst.21.30
27.03. – plkst.15
Znotiņi
25.03. – plkst.15
26.03. – plkst.18
Šeit ir publicēta līdz 22.03. apkopotā informācija. Saraksts tiks papildināts. Konstatēto kļūdu gadījumā lūdzu rakstīt uz info@catholic.lv

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti