Pēdējais brīdis kļūt par Jauniešu dienu brīvprātīgo!

Līdz marta beigām vēl ir iespēja reģistrēt savu dalību Pasaules Jauniešu dienu (PJD) jauniešu festivālā un kļūt par PJD brīvprātīgo. Tā sacīja PJD brīvprātīgā kolumbiete Paula Andrea Mora un poliete Evelīna Slomka, kas aizvadītās nedēļas nogalē apciemoja Rīgu. Latviešiem viņas pastāstīja par savu pieredzi un aicināja uz šī gada lielāko jauniešu pasākumu.

Kā pastāstīja brīvprātīgās, PJD laikā tiem brīvprātīgajiem, kas jau ir iesaistījušies pasākuma veidošanā, būs nepieciešami papildspēki, tāpēc vēl līdz marta beigām PJD oficiālajā mājaslapā www.krakow2016.com var aizpildīt īstermiņa brīvprātīgā pieteikuma anketu. Kopumā ir nepieciešami vēl aptuveni 3000 brīvprātīgo. Pēc Paulas sacītā, kandidātiem ir jāpārzina angļu vai spāņu valoda, kā arī anketā jānorāda savi talanti un spējas, piemēram, komunikācijas prasme, viesmīlība, medicīniskā izglītība, žurnālista izglītība, darbs ar cilvēkiem ar invaliditāti utml. Pēc anketu izskatīšanas notiks skype intervija, kuras laikā tiks izvērtēta kandidāta motivācija un spējas, lai izvērtētu, vai tiešām cilvēks ir atbilstošs brīvprātīgā darbam, kā arī kurā jomā viņš varētu kalpot PJD laikā.

Tiem, kas tiks izvēlēti brīvprātīgā darbam, pašiem jāsedz ceļa izmaksas, bet dalības maksa ir zemāka nekā citiem PJD dalībniekiem. Dalības maksa ir 15, 25 vai 75 eiro apmērā. Tā ir atkarīga no uzturēšanas ilguma, nepieciešamības pēc naktsmājām un citiem pakalpojumiem.

Jauniešu dienu dalībnieki tāpat tiek aicināti piedalīties jauniešu festivālā, kas būs viens no centrālajiem PJD pasākumiem. Tajā ikviens var piedalīties kā skatītājs, klausoties koncertus, apmeklējot izstādes un dažādus priekšnesumus. Savukārt tie, kas vēlas rādīt savus talantus citiem, līdz marta beigām var pieteikt dalību, lai arī viņu priekšnesums tiktu iekļauts jauniešu festivāla programmā.  Pieteikšanās ir iespējama mājaslapā www.krakow2016.com.

PJD laikā notiks arī vairāki sporta pasākumi. Tajos var pieteikties futbola, volejbola, basketbola un citu sporta veidu komandas un spēlētāji. Lai uzzinātu, kad sāksies pieteikšanās sporta pasākumiem, sekojiet līdzi informācijai PJD mājaslapā. 

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti