Schola Sancti Meinardi rīko gregorikas kursu

Arī šogad Schola Sancti Meinardi rīko gregorikas kursu jeb meistarklasi 2016. gada 4. un 5. martā, ko vadīs mums jau pazīstamie vadītāji:

Adrija Čepaite, Grācas konservatorijas maģistre gregorikā, diriģēšanā un ērģeļspēlē, kā arī gregorikas un polifonijas ansambļa “Graces and Voices” vadītāja (koncertējušas arī Latvijā);
Mindaugs Kubiļus, Viļņas universitātes Filozofijas fakultātes pasniedzējs un ansambļa Schola cantorum vilnensis (Viļņa, Lietuva) dibinātājs.

Vieta: Rīgā, Sv. Marijas Magdalēnas draudzes mājā, Klostera ielā 4 (Liepas zālē).
Laiks: Piektdien, 4. III, 17.00–20.00
Sestdien, 5. III, 9.00–17.00
Programmā: Sv. Mises un kanonisko stundu dziedājumi.
Meistarklases noslēgumā – kopīgi dziedāta Sv. Mise Romas rita tradicionālajā formā Sāpju Dievmātes Baznīcā 5. martā plkst. 15.00.

Uz Sv. Misi aicināti visi!

Nodarbības vadīs:
Adrija Čepaite, Grācas konservatorijas maģistre gregorikā, diriģēšanā un ērģeļspēlē, kā arī gregorikas un polifonijas ansambļa “Graces and Voices” vadītāja;
Mindaugs Kubiļus, Viļņas universitātes Filozofijas fakultātes pasniedzējs un ansambļa Schola cantorum vilnensis (Viļņa, Lietuva) dibinātājs.
Uz kursu-meistarklasi lūgums pieteikties pie Andra Amoliņa (tālr. 29758479, e-pasts: andrisxamolins@gmail.com) līdz 28. februārim. Var piedalīties arī nepilnu laiku.

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti