Lūgšanu nakts Aglonā

29.aprīlī. 

Aglonas bazilikā piektdien, 2016. gada 29. aprīlī notiks Lūgšanu nakts, kuras norisē iesaistījušies jaunieši no dažādām Rēzeknes-Aglonas diecēzes draudzēm, aicinot ikvienu piedalīties kopīgās lūgšanās, dziesmās, pārdomās un savstarpējā sadraudzībā.

Lūgšanu nakts sāksies ar vakara Sv. Misi plkst. 19.00, pēc tam no plkst. 20.00 vakariņas un lekcija “Kas ir adorācija?”. No plkst. 21.00 Vissvētākā Sakramenta adorāciju vadīs jaunieši no Aglonas, Krāslavas un Daugavpils sadarbībā ar priesteriem un klosterļaudīm.

 Aglonas bazilikā Lūgšanu nakts tiek rīkota, lai nodrošinātu nepārtrauktu Vissvētākā Sakramenta adorāciju, iepazīstinātu ticīgos ar dažādām lūgšanu formām un padziļinātu izpratni par pielūgsmi (adorāciju) un veidotu vidi savstarpējai sadraudzībai.

Šogad 12. februārī apritēja 19. gadskārta, kopš Aglonā notiek nemitīgā Vissvētākā Sakramenta adorācija, kas tika uzsākta 1997. gadā un kurā lūdzas ticīgie no dažādām Latvijas draudzēm  gan individuāli, gan nelielās un organizētās grupās. Uz adorāciju Aglonas bazilikā ir aicināts ikviens ticīgais. Ir iespēja pieteikties arī uz konkrētu laiku, zvanot Svetlanai Rudzītei, mob. 27 833 482.

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti