RELaY konference Kauņā

4. – 8. maijā Kauņā, Lietuvā

Līdz pagājušajam gadsimtam kristietība ir atradusies priviliģētā varas stāvoklī. Tomēr mūsdienās kristieši Eiropā sevi atrod ārpus kultūras vēstījumiem, ir atstumti medijos un dažreiz pat konfliktē ar savu valstu valdībām. Kristīgajā sabiedrībā mums ir ļoti vilinoši atkāpties drošībā aiz mūsu baznīcu sienām, lai nezaudētu vēl vairāk pieaugošajā sekulārisma ietekmē. Vai tā varētu būt, ka Dievs mūs patiešām aicina uz radikālāku rīcību – tādu, kas ir vairāk līdzīga Apustuļu darbiem nekā baznīcai no pagājušā gadsimta?

Kas ir šī “misionāru izvēle”, uz ko pāvests Francisks atsaucās? Kā tā izskatās mūsu draudzēs, mūsu kopienās, mūsu jauniešu grupās un mūsu ģimenēs?

Tās ir galvenās tēmas nākamajā RELaY konferencē, kas notiks no 4. līdz 8. maijam Kauņā, Lietuvā. Laipni aicināts ir ikviens, kas ieinteresēts pievienoties konferencei un saņemt iedvesmu lūgšanās, slavēšanā un pielūgsmē, sarunās un tiekoties ar iedvesmojošiem cilvēkiem!

Konferences vadīs arhibīskaps Zbigņevs Stankevičs (Latvija), Pete Greig (24 /7 – Lūgšanu nams, Apvienotā Karaliste) un Paul Donders (Xpand International, Nīderlande).

RELaY – Network veicina samierināšanos, evanģelizāciju, līderību, jaunatnes iesaistīšanu kristiešu grupās visā Eiropā. RELaY apvieno visus, kas kalpo šajās jomās, lai uzlabotu savstarpējos kontaktus, attiecības, pieaugtu garā un atbildībā uz ko arī Evaņģēlijs mūs aicina.

ICCRS kopā ar Living Stones kopienu no Kauņas organizē konferenci Lietuvā.

Lūdzu sazinieties tīmekļa vietnē (19 valodās) RELaY – Network. Plašāka informācija par cenām un naktsmītnēm: http://www.relay-network.org/index.php/conference-2016-kaunas.html

Reģistrācija: http://www.relay-network.org/index.php/conference-2016-kaunas/relay-2016-booking-form.html

Lejupielādēt bukletu: http://www.kcv-net.nl/assets/files/00-Archief-a-nummers/t/t002-RELaY-conference-folder-2016_web.pdf

ICCRS Eiropas Komisijas priekšsēdētājs: Christof Hemberger

P.S. Dziesmu autors Tim Hughes šajā RELaY līderu konferencē vadīs slavēšanas koncertu. Viņš ir sarakstījis: “Šeit esmu Tevi pielūgt”.

Vairāk: http://www.kcv-net.nl/assets/files/00-Archief-a-nummers/t/t006Relay-concert-Tim-Hughes2016.pdf

 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti