Tagad lasi
Jauniešu dienās Krakovā latviešu valodā katehizēs arhibīskaps Stankevičs

Jauniešu dienās Krakovā latviešu valodā katehizēs arhibīskaps Stankevičs

Pasaules Jauniešu dienās Krakovā (PJD) piedalīsies arī Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs, kurš tiksies ar Latvijas jauniešiem un nolasīs trīs katehēzes. Katehēzes notiks 27., 28. un 29. jūlijā.

Par PJD tradīciju ir kļuvušas dažādu valstu bīskapu tikšanās ar jauniešiem, kas atbraukuši no šīs valsts. Tikšanās laikā bīskapi sniedz jauniešiem katehēzes, kā arī piedāvā iespēju kopā lūgties un saņemt atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem. Visas katehēzes notiks vienlaicīgi dažādās Krakovas vietās. Latvieši tiksies Jāņa Pāvila II rektorātā, kas atrodas līdzās Jagaiļa universitātei.

PJD bīskapu katehēžu tēmas šogad būs: “Šis ir žēlsirdības laiks!”, „Ļauj, lai Kristus žēlsirdība pieskaras”, “Kungs, dari mani par Tavas žēlsirdības instrumentu!”. Katehēzes notiks pl. 10.15 pēc Polijas laika. Tām sekos bīskapa saruna ar jauniešiem. Pēc katehēzes būs pusstundu gara pauze, bet pl. 12 notiks bīskapa vadīta Svētā Mise.

Kā ziņojām, pieteikšanās PJD pasākumam oficiālajā mājaslapā, kā arī braucienam no Latvijas ar Rīgas arhidiecēzi turpināsies vēl līdz jūnija beigām. Savukārt Vidzemes Katoļu jauniešu centrs aicina visus PJD dalībniekus un arī tos, kas uz Krakovu nedosies, uz pēdējo sagatavošanās pasākumu pirms Jauniešu dienām. Tā būs pludmales ballīte poļu stilā, kas notiks 2. jūlijā pl. 14 Garupē. Papildu informācija pieejama: www.facebook.com/vkjcentrs vai arī zvanot Veltai pa tālruni: 26085234.

LRKB IC

<