Now Reading
Pateicoties ziedotājiem, bērniem būs skolas lietas, bet Austrumu slimnīcā – altāris

Pateicoties ziedotājiem, bērniem būs skolas lietas, bet Austrumu slimnīcā – altāris

Nodibinājums “Caritas Latvija” pateicas visiem ziedotājiem un atbalstītājiem, kas aktīvi piedalījās pēdējos mēnešos izsludinātajās ziedojumu vākšanas akcijās. Pateicoties atbalstam, kopš šī gada aprīļa līdz augustam norisinājās Simtgades svētceļojums, tuvākajā laikā tiks piepildītas maznodrošināto skolas somas, kā arī tiks veidots altāris Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā.

Simtgades svētceļojuma atbalstam “Caritas Latvija” kontā tika saziedoti 3160 eiro. Paldies arī visiem, kas atbalstīja gan ar lūgšanām, gan ar praktisko palīdzību. Svētceļojuma organizatoru komanda raksta: “Pateicoties jūsu paklausībai Dievam, mēs saņēmām iepriecinošu atbalstu garīgajā cīņā lūgšanā par Latviju. Vienmēr, kad mēs uzzinājām, ka ir cilvēki, kas mūs atbalsta, kas ir vienoti ar mums šajā mērķī, tas mūs ielīksmoja un stiprināja, īpaši tajos brīžos, kad mūsu miesa stenēja. Mēs lūdzām arī jūsu nodomā. Liels jums paldies no visiem simtgades svētceļniekiem. Lai Dievs jūs svētī!”

Skolas akcija norisinājās no augusta līdz 15. septembrim, un tajā saziedotie 450 eiro tiks izmantoti 20 ģimeņu atbalstam skolas lietu un apģērbu iegādei. Ģimenes ir Mātes Terēzes žēlsirdības misionāru, Rīgas Vissvētākās Trīsvienības draudzes “Caritas” un Rīgas Svētā Jēkaba katedrāles “Caritas” redzeslokā. Akcijas laikā Latvijas Audžuģimeņu apvienība maznodrošināto ģimeņu bērniem ziedoja skolas somas.

Tāpat nesen rakstījām par ideju veidot altāri Austrumu slimnīcas kapelā un aicinājām ideju atbalstīt ar ziedojumiem. Kapelā ienāk un lūdzas gan slimnieki, gan viņu tuvinieki, gan arī simnīcas personāls, tajā notiek arī dievkalpojumi. Ziedotāji bija patiesi aktīvi, un jau tagad nepieciešamā summa ir savākta. Kopā šim mērķim tika ziedoti 1640,71 eiro. Par šiem līdzekļiem tiks veidots altāris, lūgšanu soliņi, kā arī tiks iegādātas kapelas ikdienas uzturēšanai nepieciešamās preces.

Pateicoties par atbalstu ziedotāju nodomā tiks svinētas Svētās Mises – piektdien, 28. septembrī, pl. 18 Rīgas Svētā Franciska baznīcā, bet otrdien, 2. oktobrī, pl. 19 Austrumu slimnīcas kapelā.

“Caritas Latvija” pateicas visiem ziedotājiem, kā arī aicina turpmāk atbalstīt organizācijas darbu gan finansiāli, gan ar lūgšanu. Patlaban var iesaistīties šo akciju un projektu atbalstā: http://www.caritas.lv/iesaisties.

LRKB IC

Scroll To Top