Starpdisciplināra ekspertu paneļdiskusija “Dvēseles dziedināšana: psiholoģijas un teoloģijas dialogs”

Psiholoģijas un teoloģijas dialogs – atvērtā diskusijā
Jau sesto gadu pēc kārtas, no 5. līdz 13.oktobrim, visā Latvijā norisināsies Psiholoģijas dienas, kuru ietvaros šogad to organizēšanā aktīvi ir iesaistījies arī Rīgas Augstākais reliģijas zinātņu institūts un Nodibinājums “Bīskapa Boļeslava Sloskāna garīgā un kultūrvēsturiskā mantojuma atjaunošanas un saglabāšanas fonds”, rīkojot atvērtu diskusiju par psiholoģijas un teoloģijas krustpunktiem, kuru centrā ir cilvēks – kā persona.
Starpdisciplināra ekspertu paneļdiskusija “Dvēseles dziedināšana: psiholoģijas un teoloģijas dialogs” ir paredzēta ne vien nozares profesionāļiem, bet arī ikvienam interesentam.
 
Paneļdiskusijā piedalīsies psiholoģijas un teoloģijas jomu profesionāļi praktiķi (psihiatrs un mācītājs Uldis Jumejs, psihoterapeits un mācītājs Māris Ķirsons, teoloģe un garīgā līdzgaitniece M. Sofija Ošmjanska, teologs un psihoterapeits Gatis Līdums, psiholoģe un psihoterapeite Inta Poudžiunas, psiholoģe un garīgā līdzgaitniece Inese Lietaviete, kā arī ārsts un kapelāns Juris Meijers. Diskusiju vadīs jezuītu tēvs Jānis Meļņikovs.  
 
Starpnozaru profesionāļi diskutēs par psiholoģijas un garīguma saskares punktiem, sniedzot atbalstu cilvēkiem krīzes situācijās, personības  izaugsmē, dzīves filozofijas meklējumos, traumu pārstrādē, kā arī citos eksistenciālos jautājumos. Meklēsim atbildes, kur un vai pastāv psiholoģijas un teoloģijas kompetenču robežas un kā tās palīdz cilvēkam sava patiesā “es” meklējumos.
 
Diskusijas mērķis ir vērst uzmanību sabiedrības un plaša profila profesionāļu izglītošanā antropoloģijas, teoloģijas un psiholoģijas jomā, ar iespēju pilnīgāk īstenot savu profesionālo aicinājumu.
 
Diskusijas norises vieta: Katoļu iela 16
Diskusijas laiks: 10. oktobris plkst. 18:00-20:00.
 
Pieteikšanās: 

Lai piedalītos pasākumā, līdz 7. oktobrim ir jāpiesakās caur saiti 
 Tuvāka informācija pa tel 29745440

Ieeja brīva
 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti