Adventa laikā notiks otrā labdarības izsole “Mieram Tuvu” Solidaritātes fonda atbalstam

No 15. novembra līdz 7. decembrim Svētās Ģimenes mājā, Rīgā, Klostera ielā 5 būs skatāma mākslas darbu izstāde. Izstādē apskatāmie mākslas darbi sestdien, 8. decembrī, tiks izsolīti labdarības izsolē “Mums ir labi šeit būt” “Mieram Tuvu” Solidaritātes fonda atbalstam.

Šī būs jau otrā izsole, ko rīko izdevums “Mieram Tuvu”. Un tajā piedalīsies 12 mākslinieku darbi. Darbus ir piešķīruši: Dina Ābele, Diāna Dimza-Dimme, Linda Freiberga, Aiga Kalniņa, Elizabete Melbārzde, Guna Millersone, Alberts Pauliņš, Ramona Pēkšēna, Jānis Purcens, Modris Sapuns, Džemma Skulme un Signe Vanadziņa. Tie jau tagad ir apskatāmi katalogā. Turklāt šogad visi darbi, kas piedalīsies izsolē, tiks publicēti kalendārā 2019. gadam. Tiem, kas piedalīsies izsolē, kalendāri tiks dāvināti.

Lai reģistrētos uzsolei, ir jānosūta savs vārds, uzvārds, personas kods un adrese uz e-pasta adresi: mt@mieramtuvu.lv, kā arī “Mieram Tuvu” Solidaritātes fondam uz kontu: LV 66 HABA 055 101 541 36 81 ar norādi “Izsolei” jāpārskaita 25 eiro par piedalīšanos izsoles saviesīgajā pasākumā un kā apliecinājumu līdzdalībai izsolē. Mākslas darba iegādāšanās gadījumā šī summa tiks uzskatīta par pirmo iemaksu. Izsoles rīkotāji aicina neatlikt pietiekšanos pasākumam, jo nedēļu pirms pasākuma un tā dienā dalības maksa būs augstāka.

Izsole 8. decembrī sāksies pl. 16, bet jau no pl. 15.30 būs uzkodas un šampanietis. Visa pasākuma gaitā būs iespēja tikties ar māksliniekiem, būs arī muzikāli pārsteigumi un loterija. “Aicinām pavadīt dzirkstošu pēcpusdienu mākslas, mūzikas un labestības gaisotnē, kā arī iegūt savā īpašumā lieliskus latviešu mākslas darbus, vienlaikus atbalstot labdarību. Nosolot mākslas darbu, Jūs ne tikai kļūsiet par tā īpašnieku, bet arī par cerības un iepriecinājuma nesēju cilvēkiem grūtībās. Izsoles ienākumi būs atbalsts “Mieram tuvu Solidaritātes fondam” – nodibinājumam, ar kura starpniecību ik mēnesi aptuveni tūkstotis cilvēku slimnīcās, cietumos, veco ļaužu namos un citviet bez maksas saņem izdevumu “Mieram tuvu”, Dieva Vārdu katrai dienai,” raksta izsoles rīkotāji.

Mieram tuvu Solidaritātes fonds tika dibināts 2006. gadā. Tā mērķis ir panākt, lai Dieva Vārds katrai dienai, kādu to piedāvā izdevums Mieram tuvu, būtu pieejams arī cilvēkiem ārpus baznīcas, arī cilvēkiem, kuri izdevumu nespēj iegādāties vai pat vienkārši nemaz nenojauš par šāda izdevuma esamību. Ziedot Mieram tuvu Solidaritātes fondam var arī iegādājoties mūzikas ierakstu vai kartīti ar attēliem no mākslas darbiem, kas izsolē peidalījās pērn. Ierakstus un kartītes var apskatīt šeit.

LRKB IC; Foto no aizvadītā gada izsoles

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti