Priesteris Imants Medveckis saņem fonda “Lāčplēsis” apbalvojumu

Katru gadu ar īpašām goda zīmēm Latvijas valsts aizsardzības fonds “Lāčplēsis” apbalvo cilvēkus, kuri ieguldījuši nozīmīgu darbu, lai stiprinātu neatkarīgās Latvijas labklājību. Latvijas simtgades svētku nedēļā goda zīmi saņēmis Rīgas starpdiecēžu garīgā semināra rektors mariāņu priesteris Imants Medveckis.

Apbalvojums tika piešķirts par aktīvo dalību Latvijas neatkarības atjaunošanā kā arī par jaunatnes patriotisko audzināšanu, kas balstās uz garīgām, kristīgām vērtībām.

Latvijas Valsts aizsardzības fonds “Lāčplēsis” tika dibināts 1996. gadā un tā galvenais uzdevums ir veicināt Latvijas aizsardzību un drošību, nacionālās ekonomikas un kultūras attīstību, iedzīvotāju, it īpaši jaunatnes, patriotisko audzināšanu. Organizāciju izveidoja atvaļinātie virsnieki, kas pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas pameta dienestu padomju armijā un pārgāja uz Latvijas bruņotajiem spēkiem. Arī pašlaik organizācijā darbojas galvenokārt gados vecāki cilvēki – atvaļinātie armijas, robežsardzes, milicijas un policijas darbinieki, kā arī černobiļieši un citi interesenti, tostarp ir arī leģionāri un nacionālie partizāni.

Lai Dievs palīdz priesterim Imantam vēl daudz gadus kalpot Dievam un Tēvijai!

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti