Starptautiska vadības konference – GLS

Katram cilvēkam ir dots ietekmes potenciāls – ģimenē, draudzē, mācību iestādē, darba vietā, kādā valstiskā vai nevalstiskā organizācijā, privātajā biznesā vai valsts dienestā. Jau astoto gadu Latvijā pasaules līmeņa vadības ekspertu atziņas GLS (Global Leadership Summit) vadītāju video konferencē, kas notiks 9. – 10. novembrī Rīgā Ūnijas ielā 99, kalpos kā iedvesmas avots, palīdzot ikvienam attīstīt vadības prasmes jebkurā darbības līmenī.
Norādot, ka jebkura kalpošana ir sava veida vadīšana, Romas katoļu baznīcas priesteris Aivars Līcis pēc piedalīšanās kādā no iepriekšējo gadu GLS konferencēm iedrošina ierasties visus, kuri jūt aicinājumu tur būt – tie var būt vadītāji, taču arī padotajiem šajā konferencē gūtās zināšanas noderēs. Priesteri Aivaru iedvesmojusi Haibla kunga dalīšanās pieredzē par to, kā tēvs viņu motivējis nebaidīties no izaicinājumiem. Plints nav jāmet  krūmos, ja kaut kas neizdodas; ir jālūdz palīdzība.
    Divu dienu video konferencē uzrunas vadīs pasaules līmeņa izcili lektori, un tajā parasti piedalās vairāk nekā 445 000 vadītāju visā pasaulē.
Ikviens, ieguldot savu artavu nākotnes vadītājos, tiek aicināts atbalstīt arī studentu dalību konferencē, līdz 2. novembrim, pārskaitot 22 EUR ar norādi – Studentam, uz GLS kontu: LV13HABA0551031493258.
Vairāk informācijas: www.glslatvija.lv, twitter.com/GLS, facebook.com/glslatvija, instagram.com/glslatvija/; e pasta adrese: info@glslatvija.lv, tālruņa numurs: 29368831
 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti