Dokumentālā filma “Kristīnes stāsts”

18.01. stāstīsim “Kristīnes stāstu”, noslēdzošo stāstu no dokumentālo stāstu cikla “STARP MUMS – 3 pārsteidzoši stāsti par cilvēkiem blakus” par personu-sievieti, par kuras psiholoģiskajiem pārdzīvojumiem, iekšējām cīņām un sociālajiem apstākļiem mēs neko nezinam. Taču, kad uzzinam, nevaram palikt vienaldzīgi.

Pirmo stāstu stāstījām 25.10.2018. Kaņepes Kultūras centrā, stāsta mērķis bija izcelt indivīda, cilvēka cieņu un apliecināt, ka jebkurš cilvēks ir vērtīgs tāpēc vien, ka ir.
Otrajā stāstā, ko realizējām Bārddziņu ielā 2 Svētā Lūkass Atvērtajā mājā 13.12.2018. runājām par ģimenes vērtībām un attiecībām, kas būtiski ietekmē personas izaugsmi. Pēc abiem stāstiem raisījās diskusijas gan dzīvajā, gan virtuālajā telpās.
Turpinot dokumentālo stāstu ciklu, caur “Kristīnes stāstu” pievērsīsimies indivīda un sabiedrības attiecībām. Kā ierasts stāstu papildinās ekspertu viedokļi un publiska diskusija par reāliem cilvēkiem un situācijām mums blakus, par iespēju iesaistīies un palīdzēt, par stigmatizācijas ļaunumu. Noslēgumā mielosimes ar sociālā uzņēmuma “SvLAB Bistro” sarūpētajiem gardumiem un turpināsim sarunas neformālā gaisotnē.

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti