Nāc skatīties Jauniešu dienu noslēguma dievkalpojumu kopā!

Šodien (pēc Latvijas laika rīt, 23. janvārī, pl. 00) oficiāli sāksies Pasaules Jauniešu dienas Panamā, kurās piedalās arī 40 jaunieši no Latvijas. Radio Marija Latvija Facebook kontā var noskatīties īsus video rullīšus, kuros radio pārstāvji Velta Skolmeistere un priesteris Pēteris Skudra jau tagad piedāvā ieskatu latviešu gaitās Panamā.

Tāpat atgādinām, ka gan Jauniešu dienu atklāšanai, gan daudziem citiem pasākumiem, tostarp noslēguma Svētajai Misei, varēs sekot līdzi Radio Marija Latvija viļņos. Savukārt Jauniešu dienu noslēgumam Rīgā varēs sekot līdzi arī kopā ar citiem jauniešiem.

Jauniešu dienas noslēgsies svētdien, 27. janvārī, pl. 15 pēc Latvijas laika ar Svēto Misi Panamas Svētā Jāņa Pavila II laukā. Šajā dienā Svētās Mises tiešraidei varēs sekot līdzi Rīgas Svētās Terēzes no Bērna Jēzus draudzē. Pasākumu rīko Jauniešu dienu organizatoru komanda, kas aicina uz Terēzes draudzi jau no pl. 11, kad kapelā notiks Svētā Mise. No pl. 12 līdz 15, kad sāksies tiešraide no Panamas, draudzes mājas telpās paredzēts laiks sadraudzībai, tāpēc noteikti jāņem līdzi draugi un uzkodas.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti