Klausies jaunos Radio Marija Latvija raidījumus un priesteru uzrunas!

Sākoties februārim, Radio Marija Latvija informē klausītājus, ka turpmāk radio ēterā varēs klausīties jaunus raidījumus. Kā pastāstīja radio pārstāve Eva Kolombo, turpmāk radio varēs dzirdēt ne tikai vairākus jaunus raidījumus, bet arī noklausīties vairāku Latvijas draudžu priesteru svētdienas sprediķus.

Tā no  1. februāra līdz 8. martam ēterā izskanēs jauns raidījumu cikls par sievietēm, šķīstību un citām līdzīgām tēmām. Raidījuma nosaukums ir “Tēva meitas”. Tas skanēs katru piektdienu pl. 17. Raidījumu vada Annija Pallo un Veronika Zalucka.

Katra mēneša otrajā otrdienā pl. 16 Arsēnijs Haitins kopā ar priesteri Andri Priedi raidījumā „Ievads Baznīcas vēsturē” ļaus ieskatīties mūsu Baznīcas vēstures krāsainajās lappusēs. Savukārt mēneša ceturtajā ceturtdienā pl. 16 A. Haitins ēterā būs dzirdams kopā ar karmelīšu māsu Sofiju. Raidījuma „Ieskats miesas teoloģijā” vadītāji piedāvās iepazīt svētā Jāņa Pāvila II domas un mācību par miesas teoloģiju.

Radio Marija Latvija viļņos atkal būs dzirdams Viesturs Vizulis. Šoreiz katru otrdienu pl. 17 raidījumā „Diskutabls” V. Vizulis aicinās dažādus viesus, ar kuriem diskutēs par sabiedrībā aktuālām tēmām.

Turpmāk radio klausītāji varēs arī noklausīties dažādu priesteru svētdienas sprediķus. Tā katra mēneša otrajā un ceturtajā pirmdienā pl. 17 varēs dzirdēt Rīgas Kristus Karaļa draudzes prāvesta Ilmāra Tolstova svētdienas sprediķus. Katru ceturtdienu pl. 22 radio izskanēs Cēsu, Raunas un Taurenes draudzes prāvesta Ronalda Melkera svētdienas sprediķi. Sākoties gavēņa laikam, būs dzirdamas priestera uzrunas arī no Latgales puses. Tad otrdienu vakaros pl. 22 varēs noklausīties Daugavpils Jēzus Sirds draudzes prāvesta Andra Ševela svētdienas uzrunas.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti