Gavēņa laikā ar savu atteikšanos atbalsti trūkumcietējus!

Lielā gavēņa laikā organizācija “Caritas Latvija” aicina iesaistīties “Caritas” žēlsirdības aplokšņu akcijā “Gavē un dalies mīlestībā!”, kuras laikā varēs atbalstīt trūkumcietējus. Akcija notiks Rīgas arhidiecēzes draudzēs, un tās laikā ikviens tiek aicināts padomāt, no kā varētu šai laikā atteikties – no kāda našķa, ēdienreizes, izklaides vai vēl kaut kā cita -, lai ar ietaupīto summu iepriecinātu tos, kas dzīvo lielā trūkumā un grūtībās.

Akcijas rīkotāji norāda, ka aploksnes varēs saņemt dievnamu grāmatu galdos vai pie dežurantiem. Savukārt Klusajā nedēļā – no 15. līdz 20. aprīlim – ikviens akcijas dalībnieks savu aploksni varēs nodot draudzes prāvestam. Pēc tam šīs aploksnes tiks nogādātas organizācijai “Caritas Latvija”.

Aizvadītajā gadā līdzīga akcija  sadarbībā ar “Caritas Latvija” notika Rīgas Kristus Karaļa draudzē. Toreiz aploksnēs tika savākti ap 800 eiro. Šie līdzekļi tika izmantoti un arī pēc šī gada akcijas tiks izmantoti, sniedzot atbalstu personām, kas ir “Caritas Latvija” redzeslokā, kā arī īstenojot jaunus atbalsta projektus, piemēram, šovasar tiks atvērts dienas aprūpes centrs bērniem ar īpašām vajadzībām un viņu ģimenēm.

Akcijas rezultāti organizācijas mājaslapā tiks publicēti līdz šī gada 1. jūlijam.

LRKB IC; Foto: Caritas Latvija

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti