Aprīļa vidū Rīgā norisināsies festivāls kristīgiem jauniešiem “Kompass”

Sestdien, 13. aprīlī, Rīgas Golgātas baptistu baznīcā norisināsies jauniešu festivāls “Kompass. Virziens augšup” – pasākums dažādu kristīgo draudžu pārstāvjiem. Tā laikā būs iespēja vienotā korī un ar labi zināmiem mūziķiem dziedāt slavas dziesmas Dievam.

Pasākuma idejas autors un festivāla mākslinieciskais vadītājs Arvīds Keinis stāsta, ka visas dienas garumā Golgātas draudzes telpās notiks kora mēģinājumi, dažādas aktivitātes, varēs iepazīties ar citiem jauniešiem, gūt jaunu pieredzi, bet galvenais dienas darbs būs kopīgi ar profesionāliem mūziķiem gatavot vakara koncertu. Pasākumā piedalīsies tādi mūziķi, kā Anete Kozlovska, Lība Ēce-Kalniņa, Nauris Malāhovs, Inguss Macats, Linda Naudiņa u.c.

Jautāts par to, kā radusies doma kaut ko tādu organizēt, A. Keinis norāda, ka ideja bijusi jau sen, jo pats pirms vairākiem gadiem esot piedalījies līdzīgā pasākumā. Viņaprāt, tāda tikšanās ir lieliska iespēja vienot jauniešus, kā arī iedrošināt atklāt un īstenot savus talantus. A. Keinis cer, ka “Kompass” nebūs tikai vienreizējs pasākums, bet kļūs par jauniešu iemīļotu tikšanās reizi arī nākotnē.

Lai pievienotos “Kompasa” draudžu korim, līdz 7. aprīlim ir jāreģistrējas elektroniski šeit. Dalības maksa visas dienas pasākumā būs 12 eiro. Tie, kas nāks tikai uz koncertu, kas sāksies pl. 18, varēs veikt ziedojumu pasākuma laikā.

Festivāls norisināsies Golgātas draudzē, Rīgā, Hospitāļu ielā 32. To organizē Muzikālās kalpošanas apvienības padome un Golgātas baptistu baznīca. Informāciju par “Kompasu” var iegūt, sekojot festivāla Facebook lapai.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti