Now Reading
Jauna grāmata par Svēto Garu

Jauna grāmata par Svēto Garu

Tuvojoties Vasarsvētkiem, kas šogad tiks svinēti 9. jūnijā, izdevniecība “Dzīvības Straumes” ir izdevusi trešajai Vissvētākās Trīsvienības personai – Svētajam Garam – veltītu grāmatu. Grāmatu “Konsekrācija Svētajam Garam” ir sarakstījis Žans Filips Ruijē, piedāvājot 30 dienu garu programmu, lai sagatavotos sevis veltīšanai šai Trīsvienības Personai.

Grāmatas autors piedāvā 30 dienas, kurās veidot arvien ciešāku sadraudzību ar svētajiem, kas ir īpaši sevi veltījuši Svētajam Garam, iepazīt, kas par šo Personu rakstīts Svētajos Rakstos, garīgi augt, kā arī noslēgumā saņemt kristību Svētajā Garā. Svētais Gars ir Trīsvienības vismazāk zināmā persona, par to tiek pārāk maz mācīts un runāts, kā arī ir tik daudz cilvēku, kas vēlētos piedzīvot Gara dotas žēlastības, bet tās vienkārši nepazīst, tāpēc grāmata ir laba lasāmviela, lai Svēto Garu arvien labāk iepazītu un kopā ar viņu dotos jaunā dzīvē.

Žans Filips Ruijē ir franču rakstnieks, Nantes Universitātē (Francija) viņš pasniedz angļu valodu. Kopā ar sievu Karolīnu viņi audzina sešus bērnus un ir iesaistījušies katoliskajā apvienībā “Bethabara”, kas organizē nedēļas nogales Svētā Gara spēkā. Rakstīt stāstus, romānus un citus darbus viņš sāka jau desmit gadu vecumā. Piemēram, viņa romāns “Sargeņģelis” ir tulkots arī angļu valodā. Atsevišķus darbus viņš pats ir sarakstījis angļu valodā. Rakstnieks norāda, ka joprojām viņam ir daudzas idejas jauniem rakstiem, kuras viņš plāno īstenot tuvākajos gados.

Grāmatu “Konsekrācija Svētajam Garam” no franču valodas tulkoja Inese Gagaine.

Grāmatu varēs iegādāties draudžu grāmatu galdos, kā arī “Mieram Tuvu” interneta veikalā.

LRKB IC

Scroll To Top