RARZI informē par studiju iespējām jaunajā mācību gadā

Rīgas Augstākais reliģijas zinātņu institūts (RARZI) aicina potenciālos studentus jau tagad iepazīties ar studiju iespējām institūtā 2019./2020. studiju gadā, bet augusta beigās pieteikties studijām izvēlētajā programmā. Laterāna Pontifikālās Universitātes filiāle RARZI jaunajā studiju gadā piedāvās gan pamatstudijas, gan augstākā līmeņa studijas, gan arī mūžizglītības iespējas.

Studējot akreditētā studiju virziena „Reliģija un teoloģija” pamatstudiju programmā, varēs iegūt humanitāro zinātņu bakalauru reliģijā. Studiju ilgums ir trīs gadi un trīs mēneši. Pēc tam studijas var turpināt maģistrantūrā, pēc diviem studiju gadiem un sešiem mēnešiem iegūstot profesionālo maģistru reliģijā ar kvalifikāciju „filosofijas, ētikas un kristīgās mācības skolotājs” vai „pastorālais konsultants”.

Mūžizglītības programmā tiek piedāvāts katoliskās teoloģijas pamatkurss piecu mēnešu garumā. Šī programma tiek īstenota no septembra līdz janvārim. Pēc kursa apgūšanas ir iespējams turpināt pamatstudijas RARZI. Tāpat interesenti var apmeklēt atsevišķus studiju kursus, piesakoties kā viesstudenti vai klausītāji.

Lai pieteiktos studijām, ir nepieciešams aizpildīt anketu, kā arī pievienot anketā norādītos dokumentus un iemaksāt piecus, septiņus vai 15 eiro (atkarībā no izvēlētās studiju programmas) dokumentu noformēšanai. Anketa, kā arī papildu informācija par studijām ir atrodama mājaslapā www.rarzi.lv.

Dokumenti jāiesniedz laikā no 28. līdz 30. augustam, klausītāji var pieteikties līdz 5. septembrim RARZI birojā Rīgā, Katoļu ielā 16, 2. Stāvā, lietvedes kabinetā. Dokumenti tiks pieņemti biroja darba laikā. Dokumentus var iesniegt arī elektroniski (ieskenētā vai nofotografētā veidā), nosūtot uz e-pastu rarzi@apollo.lv (dokumentu oriģināli jāuzrāda pārrunu dienā).

Iestājpārrunas norisināsies piektdien, 30. augustā, bet 2019.2020. studiju gada pirmais semestris RARZI sāksies 6. septembrī pl. 1630 ar Svēto Misi Rīgas Svētā Franciska baznīcā.

LRKB IC; Foto: RARZI

 

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti