Now Reading
Rīgas arhidiecēzē astoņiem priesteriem jauni nomināti

Rīgas arhidiecēzē astoņiem priesteriem jauni nomināti

Šī gada septembrī astoņi Rīgas arhidiecēzes priesteri saņēmuši jaunus nominātus. Kalpošanas vietas mainīsies priesterim Pēterim Alusikam, Ilmāram Tolstovam, Andžejam Stoklosam, Mārim Ozoliņam, Pāvilam Kamolam, Andrejam Kazakevičam, Gaitim Dubultam, Mārim Zviedrim.

Ņemot vērā radušos situāciju saistībā ar Valsts Ieņēmumu Dienesta veiktajām procesuālām darbībām Salaspils un Baldones draudzē, kā arī saistībā ar veselības stāvokli, priesteris Gaitis Dubults tiek atcelts no prāvesta pienākumu pildīšanas un nozīmēts veikt priesterisko kalpojumu Jelgavas diecēzē bīskapa Edvarda Pavlovska vadībā. Līdz ar to Salaspils un Baldones katoļu draudzes prāvests turpmāk būs līdzšinējais Rīgas Kristus Karaļa draudzes prāvests Ilmārs Tolstovs.

Par Rīgas Sāpju Dievmātes draudzes prāvestu ir iecelts priesteris Andžejs Stoklosa (Andrzej Stokłosa), kurš līdz šim bija Gulbenes katoļu draudzes un Rankas misiju punkta prāvests. Priesteris Māris Ozoliņš, kurš līdz šim bija Aizkraukles, Skrīveru, Iršu draudzes, kā arī Vecbebru misijas punkta prāvests, kalpošanu turpinās kā Madonas, Cesvaines, Lubānas, Ļaudonas un Dzelzavas draudzes prāvests. Savukārt Cesvaines, Lubānas, Ļaudonas un Dzelzavas draudzes līdzšinējais prāvests Andrejs Kazakevičs sāks kalpot Aizkrauklē, Skrīveros, Iršos un Vecbebros.

Madonas un Ērgļu draudzes līdzšinējais prāvests Pāvils Kamola (Paweł Kamola) kļūs par Gulbenes draudzes un Rankas misiju punkta prāvestu. Pļaviņu, Kokneses un Jaunkalsnavas draudzes prāvests Pēteris Alusiks (Peter Al’uš?k) turpmāk līdzās līdzšinējiem pienākumiem būs arī Ērgļu katoļu draudzes prāvests. Savukārt priesteris Māris Zviedris, kurš līdz šim kalpoja kā Rīgas Sāpju Dievmātes draudzes prāvests, turpmāk būs Rīgas Kristus Karaļa draudzes prāvests.

LRKB IC

Scroll To Top