Rīgā notiks pasaules līmeņa vadītāju apmācība

No 8. līdz 9. novembrim Rīgā videokonferences veidā norisināsies Pasaules līmeņa vadītāju apmācība “The Global Leadership Summit Latvija” (GLS). Pasākums notiks jau devīto gadu. Latvijas uzņēmumiem, organizācijām, nevalstiskajām organizācijām (NVO) un draudžu vadītājiem šī konference piedāvā iespēju mācīties no izcilākajiem vadītājiem pasaulē un Latvijā.

Šogad konferences apmeklētājus uzrunās TV raidījumu un izdzīvošanas šovu vadītājs Bērs Grills, bijušais ASV Federālā izmeklēšanas biroja ķīlnieku sarunu vedējs un uzņēmuma “The Black Swan Group” dibinātājs Kriss Voss, Liza Boanona, kuru žurnāls “Forbes” izvēlējies par vienu no 20 labākajām lektorēm, kā arī daudzi citi izcili un pieredzējuši vadītāji. GLS tic, ja vadītājs kļūst labāks, ikviens kļūs labāks.

Konferences dalībniekiem būs iespēja dzirdēt gan vietējo, gan citu valstu līderu viedokļus biznesā, politikā un NVO sektorā, uzzināt aktuālās tendences vadības jomā, kā arī dzirdēt personīgās pieredzes stāstus par ceļu uz karjeras virsotni un izaicinājumiem, ar ko jāsastopas ikdienā. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja klātienē dzirdēt arī vietējo uzņēmēju intervijas. Viens no viesiem būs autosportists Māris Saukāns, kā arī apdrošināšanas AS “BTA Baltic Insurance Company” padomes priekšsēdētājs Gints Danzbergs un citi.

Latvija ir viena no 125 valstīm, kurās GLS konferences videosemināru veidā šogad apmeklē vairāk nekā 445 000 vadītāju. Latvijā jau devīto gadu GLS pulcē vairāk kā 800 cilvēku. Ar saviem pieredzes stāstiem dalībniekus konferences ietvaros savulaik ir iepazīstinājuši tādi Latvijas sabiedrībai zināmi cilvēki kā Renārs Kaupers, Ints Teterovskis, Ēriks Ešenvalds, Jānis Holšteins-Upmanis un citi.

Uz konferenci īpaši aicinām katru, kurš iesaistīts uzņēmējdarbībā, kura rokās un vadībā ir lielāks vai mazāks uzņēmums vai arī kāda organizācija. Konferencei var pieteikties ikviens neatkarīgi no darbības sfēras vai amata. Katram cilvēkam ir dots ietekmes potenciāls – ģimenē, draudzē, mācību iestādē, darba vietā, kādā valstiskā vai nevalstiskā organizācijā, privātajā biznesā vai valsts dienestā.

GLS ir starptautiska kustība, kas apvieno pasaules līmeņa vadības speciālistus. Tās mērķis ir, piedāvājot jaunu redzējumu līderības jomā, iedrošināt un iedvesmot katru, kurš jau apzinās sevi kā vadītāju, kā arī aicināt uzņemties vadību un atbildību savas profesionālās darbības jomā tos, kuri vēl ir ceļā uz to.

Konferenci rīko bezpeļņas organizācija “The Global Leadership Network” (https://globalleadership.org/). Tās ideja ietver kristīgi domājošu vadītāju izaugsmi visā pasaulē un tiek attīstīta, organizējot apmācības, sniedzot izcilāko līderu pieredzi gan no kristīgās vides, gan biznesa pasaules. Vairāk informācijas par pasākumu un dalību tajā, kā arī dalības maksu: www.glslatvija.lv, Twitter kontā GLS, Facebook un Instagram kontā GLS Latvija.

Reģistrēties konferencei var tiešsaistē vietnē www.glslatvija.lv, jautājumu gadījumā rakstīt uz e-pastu: info@glslatvija.lv, kā arī zvanīt uz tālruni: 29368831.

Gunta Ziemele, GLS mārketinga daļa

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti