Karmela garīguma interneta vietnei jauns veidols

Decembrī sākusi darboties jaunā Karmela garīguma interneta vietne www.karmel.lv. Lai arī interneta vietne latviešu valodā eksistēja jau desmit gadus, tieši šī gada izskaņā tā sagaidīja sava grafiskā dizaina maiņu, kļūstot līdzīga Krakovas provinces Baskāju karmelītu ordeņa lapai.

Vietnes mērķis ir informēt interesentus par Rīgas svētā Jāzepa draudzes aktualitātēm, kurā Baskāju Karmela brāļi jau daudzus gadus kalpo, kā arī par visas Karmela ģimenes notikumiem. Lapā var atrast informāciju arī par citām Karmela garīguma kopienām, kas darbojas Latvijā: par Baskāju karmelītēm, Trešā ordeņa (laju) kopienu, kā arī bērna Jēzus māsām karmelītēm un Karmela ekleziālo kustību (KEK).

Lapas mērķis ir arī sniegt informāciju par Karmela garīgumu. Tāpēc sadaļā “Garīgums” ir raksti par Karmela garīgumu, karmelītiskās lūgšanas būtību un kamelītiskās meditācijas veidiem, sākot no 16. gadsimta. „Sev svarīgu informāciju šeit var atrast ikviens, kam tuvi ir Skapulāra Dievmātes dievkalpojumi, svētais Jāzeps un Karmela svētie,” raksta Karmela ģimenes pārstāvis Elvijs Krevics.

“No sirds esam pateicīgi saviem brāļiem Polijā, kuri palīdzēja šo ideju realizēt, paldies grafiskajam dizainerim un maketētājam, paldies ikvienam, kurš lielākā vai mazākā veidā palīdzēja lapas tapšanā un tās satura veidošanā,” tā E. Krevics.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti