Izveidota priesterim moceklim Vladislavam Litauniekam veltīta mājas lapa

Pagājušais gads bija Latgales priestera mocekļa Vladislava Litaunieka 110. dzimšanas dienas atceres gads, kurā atsākās darbs pie viņa beatifikācijas procesa veicināšanas. Līdz šim ir izdotas jau divas grāmatas, sagatavotas vairākas publikācijas, uzņemta dokumentālā filma (režisors J. Logins, “Mācītājs”, 2007. gads), izveidota ceļojoša izstāde par priesteri mocekli Vladislavu Litaunieku. Sacerēta himna viņa piemiņai. Lai vienuviet apkopotu jau paveikto, popularizētu un informētu ikvienu interesentu par priestera Litaunieka dzīvi, kalpošanu un mocekļa ceļu un nāvi, tika izveidota viņam veltīta mājas lapa www.oremus.lv.

Tajā atrodama daudzveidīga informācija par priesteri Vladislavu Litaunieku, novenna viņa godam, liecības par saņemto palīdzību caur viņa aizbildniecību, pieejama biogrāfija ar fotogrāfijām, kā arī aplūkojama interaktīva karte, kurā lūgšanu ugunskuru veidā atzīmētas tās Latvijas Romas katoļu draudzes, kurās jau notikušas vai notiks Svētās Mises nodomā par priestera mocekļa Vladislava Litaunieka beatifikācijas veicināšanu un visām tajā iesaistītajām personām.

Mājas lapa tiks tulkota vairākās svešvalodās, tādējādi ļaujot ar šī Latvijas priestera dzīves stāstu iepazīties arī citās zemēs. Aicinām iepazīties ar mājas lapā esošo informāciju, izvietot arī savā draudzē ceļojošo izstādi, aicināt savā draudzē uzstāties ar priekšlasījumu par V. Litaunieku, lūgties par viņa beatifikācijas procesa uzsākšanu, kā arī informēt lapas administratorus par jebkuru aktivitāti saistībā ar priesteri, lai arī šo informāciju varētu ielikt mājas lapā un tādējādi padarīt pieejamu plašākam interesentu lokam.

Pateicamies ikvienam, kurš sniedzis garīgu, praktisku, finansiālu vai lūgšanu atbalstu V. Litaunieka beatifikācijas procesa veicināšanai!

Priestera V. Litaunieka beatifikācijas veicināšanas grupas vārdā Līga Irbe

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti