Latviju apmeklēs Svētā Krēsla sekretārs attiecībām ar valstīm

1.un 2. februārī Latviju apmeklēs Svētā Krēsla sekretārs attiecībām ar valstīm arhibīskaps Pols Ričards Galagers (Paul Richard Gallagher). Kopā ar viņu Rīgā ieradīsies vēl divi pārstāvji no Vatikāna, kā arī apustuliskais nuncijs Baltijas valstīs Petars Antuns Rajičs un nunciatūras pārstāvis.

Rīgā Vatikāna viesi tiksies ar Latvijas diecēžu bīskapiem, Latvijas ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kā arī svinēs divas Svētās Mises Rīgas Svētā Jēkaba katedrālē. Pirms vizītes Latvijā delegācija apmeklēs Igauniju.

Sestdien, 1. februārī, Vispasaules konsekrētās dzīves priekšvakarā, Svētā Jēkaba katedrālē jau pl. 17 uz kopīgām vesperēm aicinās Latvijas Konsekrētās dzīves institūtu priekšnieku/-ču apvienība. Pēc vesperēm pl. 18 sekos Svētā Mise, kuru svinēs P. R. Galagers. Savukārt svētdien, 2. februārī, Vatikāna viesis Svēto Misi vadīs pl. 11. Abos dievkalpojumos var piedalīties ikviens interesents.

Britu arhibīskaps P. R. Galagers Svētā Krēsla sekretāra attiecībām ar valstīm jeb Vatikāna ārlietu ministra amatā ir kopš 2014. gada novembra.

LRKB IC; Foto: Zimbio.com

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti