Sāksies iekšējās dziedināšanas programma sievietēm

Pirmdien, 13. janvārī, kustība “Dzīvības straumes” sāks jaunu iekšējās dziedināšanas programmu sievietēm. Programma “Sievietes pie akas” turpināsies astoņas nedēļas, un tā balstās tāda paša nosaukuma Vivjenas Sū un Mairnas Holmkvistas sarakstītajā grāmatā. Programmas ietvaros notiks slavēšana, mācība, dalīšanās un aizlūgšana mazajās grupās.

Grāmata “Sievietes pie akas. Kā apmācīt sievietes, lai viņas dzīvotu veselīgās attiecībās” ir rokasgrāmata sievietēm, kuras cenšas panākt, lai viņām būtu veselīgas attiecības ar citiem. Šī grāmata palīdz sievietēm saskatīt viņu elkdievību attiecībās, kā arī palīdz apzināties, kā Jēzus mīlestība dziedina un atbrīvo, lai ikviena sieviete varētu tiekties pēc veselīgām attiecībām un Dieva iecerētajiem mērķiem viņu dzīvē. Arī jaunās programmas mērķis ir palīdzēt ikvienai sievietei īstenot Dieva plānus savā dzīvē.

Programmā, līdzīgi kā grāmatā, tiks apskatītas vairākas tēmas, kas saistītas ar tuvību, šķīstību, piedošanu, brīvību. Katru grāmatas nodaļu papildina lūgšana, jautājumi pārdomām un personiskas liecības, kā arī vieta personiskām piezīmēm. Grāmatas ievadā rakstīts, ka izdevuma autores ir divas atšķirīgas sievietes. V. Sū ir neprecēta sieviete, profesionāle, kura kalpojusi Tuksneša Straumēs kā ārste un aizlūdzēja, bet M. Holmkvista daudzus gadu desmitus kalpojusi Filipīnās kopā ar savu vīru Miltu, un tagad viņi abi vada Starptautiskā Lūgšanu nama misionāru pastorālo aprūpi. Grāmatā ir ietverta abu sieviešu pieredze, pārdomas, kā arī dažādas liecības par dziedināšanu.

Grāmatu var iegādāties baznīcu grāmatu galdos, kā arī dažās grāmatnīcās.

Savukārt, lai piedalītos programmā, lūgums pieteikties, zvanot uz tālruni: 29455267.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti