Māsa Marija Koronata PIJ svin svētsolījumu 60. gadadienu

1. februāris Nabadzīgā Bērna Jēzus māsu kongregācijā saistās ar priecīgu notikumu, jo Varakļānu klostera mājās tika svinēta Svētā Mise sakarā ar māsas Marijas Koronatas svētsolījumu 60 gadu jubileju. Mūsu māsa ir pieredzes bagāta ar dzīves gadiem, kurus brīnišķīgi vadījis un svētījis Dievs.

Māsa Marija Koronata dzimusi 1929. gada 11. jūnijā Turku s., Līvānu novadā. 2. Pasaules karā pazaudējusi savus vecākus, kuri strauja padomju karaspēka uzlidojuma laikā emigrējuši uz Ameriku. Pati māsa Marija Koronata tobrīd atradusies savās ganu gaitās un liktenīgajā brīdī palikusi sargāt uzticēto ganāmpulku. Tā laika apstākļi vecākiem īsti neļāva satikt un paņemt sev līdzi bērnu. Tādēļ jo sevišķi aizkustinoša un neaizmirstama bijusi tikšanās ar savu māti Amerikā, bet nu jau brīvās Latvijas laikā.

Klosterī māsa iestājās 1953. gadā Aglonā un 1960. gada 2. februārī mātes Annas Dominikas rokās salika svētsolījumus. Viņa apliecina, ka Kungam ir vēlējusies kalpot īpašā veidā. Visā dzīves garumā māsa ir palikusi uzticīga savam pienākumam.

Varakļānu draudzes prāvests Česlavs Mikšto uzsvēra, ka māsa ar savu pieredzi ir devusi skaistu liecību tam, ka ir iespējams visu dzīvi veltīt Dievam. Pateicoties ticības dāvanai, kuru māsa Marija Koronata allaž ir augsti vērtējusi, mēs saņemam vēstījumu un liecību par Dieva klātbūtni cilvēka dzīvē. Paldies par viņas uzticību un dzīves piemēru!

Nabadzīgā Bērna Jēzus māsas

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti