Now Reading
Nenotiks RARZI Katehētikas centra ieplānotais seminārs un atvērto durvju diena Garīgajā seminārā

Nenotiks RARZI Katehētikas centra ieplānotais seminārs un atvērto durvju diena Garīgajā seminārā

Atsaucoties valdības aicinājumam ierobežot dažādu plašu pasākumu organizēšanu, lai ierobežotu COVID-19 izplatību, arī vairākas Latvijas Katoliskās Baznīcas izglītības iestādes, kopienas un kustības, aicinot atbildīgi rīkoties pret savu un tuvāko veselību, ziņo par atsevišķu jau iepriekš ieplānotu pasākumu atcelšanu.

Tā Rīgas Augstākā reliģijas zinātņu institūta Katehētikas centrs nerīkos 20. un 21. martā ieplānoto semināru „Garīgais impulss 9“. Tiem, kuri insitūta bankas kontā ir jau pārskaitījuši dalības maksu, tā tiks atgriezta atpakaļ. Tāpat tiek atcelta 21. martā ieplānotā atvērto durvju diena Latvijas Starpdiecēžu augstākajā garīgajā seminārā.

Par pavasara pasākuma atcelšanu ziņo arī Oasis Latvija. Pasākums bija ieplānots no 14. līdz 18. martam.

Uz vēlāku laiku pārcelta arī Guljelmo Džakvintas jaunās grāmatas “Garīgās dzīves minimālā programma” prezentācija, ko kustība Pro Sanctitate bija ieplānojusi īstenot 19. martā.

Aicinām visus interesentus par pasākumu iespējamo atcelšanu un/vai norisi interesēties pie to rīkotājiem, bet pasākumu rīkotāji aktuālo informāciju var sūtīt arī uz katolis.lv e-pastu: info@catholic.lv.

LRKB IC; Foto: spkc.gov.lv

Scroll To Top