Now Reading
Dalies par Dieva darbiem savā vai tuvnieku dzīvē!

Dalies par Dieva darbiem savā vai tuvnieku dzīvē!

Vita Dreijere un kristīgais medijs „Tuvumā“ aicina iesūtīt liecības, daloties par Dieva pārsteidzošajiem darbiem savā dzīvē. Iniciatīvas „Jo Dievam nekas nav neiespējams“ autore V. Dreijere raksta, ka daudzi ir piedzīvojuši, kā Dievs „prātam neaptveramā veidā ir atbildējis uz kādu lūgšanu“, kādu izglābis vai dziedinājis, vadījis, radošā veidā sakārtojis kāda notikuma apstākļus. Viņasprāt ir svarīgi šādus stāstus apkopot, lai pēc tam mēs tos „varētu lasīt un spēcināties no tā, cik Dievs ir labs“.

V. Dreijere šo aicinājumu piedāvā kā sava veida izaicinājumu, kas pēdējā laikā ir tik populāri sociālajos tīklos. Šī izaicinājuma mērķis ir atklāt kādu īpašu Dieva darbu, ko kāds no mums vai mūsu tuvinieks ir piedzīvojis. Pēc tam liecības tiks publicētas portālā „Tuvumā“.

Iniciatīvas autore raksta, ka cilvēki vairāk notic lasītajam, ja autors publicē arī savu vārdu. Tomēr ir skaidrs, ka dažkārt notikumi ir dziļi personiski, tāpēc tiks pieņemtas un publicētas arī anonīmas liecības.

Liecības var sūtīt uz e-pastu iniciatīvas autorei Vitai Dreijerei (vita.dreijere@gmail.com) vai portālam “Tuvumā” (redakcija@tuvuma.lv vai portāla Facebook lapā).

LRKB IC

Scroll To Top