Radio Marija pasaules ģimene aicina uz kopīgu lūgšanu

Šodien, 13. maijā, Radio Marija Latvija aicina ikvienu vienoties kopīgā lūgšanu dienā, kuru organizē visa Radio Marija pasaules ģimene. Radio Marija Latvija visas dienas garumā lūgsies par pasaules vajadzībām, tostarp atgūšanos no vīrusa Covid-19 izraisītās krīzes, nabagiem, atgriešanos pie Dieva, kā arī par radio projektu Latvijā. Šajā dienā klausītāji var ne tikai pievienoties lūgšanai, bet arī zvanīt uz radio un pastāstīt, ko Dievs ir darījis viņu dzīvē ar Radio Marija starpniecību, kā arī lai izteiktu savas pateicības.

Radio programmā paredzēti īpaši brīži. Piemēram, no pl. 10 pusotras stundas garumā vairākos nodomos lūgsies dažādu draudžu un konfesiju garīdznieki, kā arī kapelāni. Katra lūgšana konkrētā nodomā ilgs piecas minūtes. Viņi lūgsies par ģimenēm, mieru pasaulē, valsti u nun valdību, Baznīcu, vajātanjiem kristiešiem, Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, kristiešu vienotību, misijām un evaņģelizāciju, bērniem un jauniešiem. Šajā lūgšanu ķēdē piedalīsies arī Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankeviš, kurš aizlūgs par vīrusa Covid-19 radīto krīzi un atgūšanos no tās.

Pl. 13 pēc Latvijas laikā Radio Marija Latvija kopā ar citām raidstacijām piecos pasaules kontinentos vienosies kopīgā Rožukroņa lūgšanā. Pēc Rožukroņa lūgšanas Radio Marija Latvija programmas direktors Pēteris Skudra un skaņu režisors Māris Veliks sazināsies ar raidstacijām Ukrainā un Baltkrievijā. Savukārt pl. 17.30 pēc Latvijas laika tiks translēta kopīga Svētā Mise, kurā arī piedalīsies visas pasaules Radio Marija raidstacijas. Papildu informācija par 13. maija programmu pieejama Radio Marija Latvija Facebook kontā.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti