Šoruden plānotais Euharistiskais kongress Budapeštā notiks nākamgad

Šī gada rudenī – no 13. līdz 20. septembrim – Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā bija ieplānots 52. Starptautiskais Euharistiskais kongress ar devīzi: “Tevī ir visi mani avoti”. Ņemot vērā Covid-19 krīzi, pasākuma organizētāji ir nolēmuši pārcelt pasākumu uz nākamo gadu. Kongress Budapeštā norisināsies 2021. gadā laikā no 5. līdz 12. septembrim.

Euharistiskais kongress parasti notiek ik pēc četriem gadiem. Jau aizvadītā gada maijā Budapeštas-Estergomas arhibīskaps metropolīts kardināls Pēteris Erdo, kā arī citi pasākuma norises organizēšanā iesaistītie iepazīstināja ar vietām, kur kongress norisināsies. Bija plānots, ka Euharistiskais kongress galvenokārt norisināsies “Hungexpo” centrā, kurā ir piecas lielas izstāžu zāles. Tā atklāšanas dievkalpojums norisināsies Ferenca Puskas stadionā, savukārt noslēguma Svētā Mise – Varoņu laukumā.

Kongresa rīkotāji aicina sekot informācijai oficiālajā mājaslapā https://www.iec2020.hu/en, kurā tiks atjaunota informācija par kongresa programmu, norises vietām un laikiem. Šajā vietnē ir iespējams arī reģistrēties pasākumam.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti