Iznācis Lauras Bicānes albums “Ikdiena”

Vācijā dzīvojošā dziesminiece Laura Bicāne, kas nāk no Daugavpils novada Višķiem, ir izdevusi savu ceturto albumu “Ikdiena”. Albumā ietvertas desmit dziesmas latviešu un latgaliešu valodā. Dziesmu tekstus veido citu autoru dzejoļi, kā arī Svēto Rakstu fragmenti. Mūziku visiem darbiem ir radījusi L. Bicāne.

“Tāda ir mana ikdiena – tas, kam es ticu, veido manu personību un pavada mani no pamošanās cauri dienas rūpēm, raizēm un priekiem, līdz es dodos pie naktsmiera. Un tas, kam es ticu, atspoguļojas arī manās dziesmās. Tā es nonācu pie albuma nosaukuma „Ikdiena“,” norāda dziesminiece. Aprīļa vidū intervijā Radio Marija Latvija L. Bicāne sacīja, ka, iespējams, šis varētu būt pēdējais viņas albums, jo albuma radīšana ir dārgs projekts. Turklāt, viņasprāt dažreiz dziesmas krājas pārāk ilgu laiku un laika gaitā „pazaudē savu garšu“, tāpēc Laura ar savām dziesmām plāno iesaistīties projektos kopā ar citiem mūziķiem un māksliniekiem.

Šī gada maija beigās L. Bicāne bija ieplānojusi albuma prezentācijas koncertu Rīgā, Pētera baznīcā, tomēr Covid-19 radītās krīzes dēļ koncerts notikt nevarēja. Patlaban albumu var nopirkt „Mieram Tuvu“ interneta veikalā (http://www.mieramtuvu.lv/?view=projekti_detail&Id=572), kā arī draudžu grāmatu galdos.

Pēc pašas mūziķes ierosmes ienākumi no šī albuma būs atbalsts „Mieram Tuvu Solidaritātes fondam“. „Tas ir Svētā Gara iedvesmots lēmums, jo nevaru to nekā citādāk izskaidrot kā ar Pāvila vārdiem vēstulē Efeziešiem “[..] jo mēs esam Viņa darbs, Kristū Jēzū radīti labiem darbiem, kurus Dievs iepriekš sagatavojis, lai mēs tajos dzīvotu [..]” Lai ir mūžīga slava Dievam par Viņa žēlastību! Novēlu Mieram Tuvu draugiem iemiesot šos Pāvila vārdus savās dzīvēs. Paliekam vienoti lūgšanās!” par savu lēmumu atbalstīt „Mieram Tuvu Solidaritāts fondu“ raksta Laura Bicāne.

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti