Noslēgusies Radio Marija 5. sezona

Noslēdzoties Radio Marija Latvija piektajai sezonai, radio dāvanā klausītājiem ir sagatavojis īpašu video, atspoguļojot vienu dienu radio dzīvē, kā arī aicina vasarā turpināt klausīties radio. Jāatgādina gan, ka vasaras mēnešos ēterā pārsvarā skanēs raidījumu atkārtojumi to ierastajos laikos, jo līdz pat augustam daudzi brīvprātīgie dosies atpūtā.

Šajos mēnešos neizpaliks arī tiešraides. Vasaras mēnešos radio piedāvās Rožukroņa lūgšanu un Svētās Mises tiešraides. Darba dienās un sestdienās Svētā Mise skanēs divas reizes dienā, svētdienās un svētku dienās – trīs reizes dienā. Joprojām klausītāji varēs sūtīt un saņemt sveicienus „Apsveikuma stundā“ un piektdienas rītos no pl. 10 līdz 11 raidījumā „Rīta cēliens“ uzdot jautājumu priesterim tiešraidē. Pārējās dienās priestera katehēzes skanēs atkārtojumā. Piektdienās pl. 11 aktualitāšu raidījumā varēs uzzināt par radio dzīvē notiekošo, Svētās Mises tiešraidēm un programmas izmaiņām.

Atskatoties uz aizvadīto sezonu, jāsaka, ka tā radio vēsturē būs īpaša, norāda radio izaugsmes veicinātāja Jolanta Grāvīte. Radio darbinieki norāda: “Jo īpaši spēcīgi izjutām mūsu misijas nozīmīgumu, sākoties pandēmijas laikam, kad visapkārt valdīja satraukums, neziņa un dažādi ierobežojumi. Sajutām aicinājumu nest mieru. Mieru daudziem klausītājiem, iespēju palikt attiecībās ar Baznīcu, sniegt iespēju dzirdēt dievkalpojumus, būt kopā lūgšanā un turpināt liecināt par Dieva mīlestības klābūtni.”

Video, kurā atspoguļota viena diena radio ēterā, ir sagatavojis video operators un Radio Marija atbalstītājs Ivars Utināns. Video piedāvā ieskatu radio studijas darbā, darbinieku un brīvprātīgo ikdienā, kā arī ataino saikni ar klausītāju. Video materiāli tapuši Rīgā, Jelgavā un Liepājā. Video var noskatīties šeit

LRKB IC

Dalīties ar rakstu

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on linkedin
Share on telegram

Saistītie raksti