Šodienas datums: 22.11.2019  |  Vārda dienas: Aldis, Alfons, Aldris

Aicinājums

Ko darīt pēc tam, kad esmu atklājis savu aicinājumu?

Ja tev šķiet, ka esi atradis savu aicinājumu, tad ir svarīgi spert nākamo soli.

Ja domā, ka tavs aicinājums ir priesterība – pastāsti par to savas draudzes priesterim vai sazinies ar Rīgas Garīgo semināru (vairāk informācijas par uzņemšanu un nepieciešamajiem dokumentiem atrodama Rīgas Garīgā semināra mājalspā). 

Ja domā, ka tavs aicinājums ir konsekrēta dzīve - atrodi klosteri, kas tevi saista, un pastāsti par savu aicinājumu brāļiem vai māsām. Ar klosteriem, kas pārstāvēti Latvijā, var iepazīties sadaļā “Dievam veltīta dzīve” un mājaslapā www.konsekretie.lv.

Ja domā, ka tavs aicinājums ir laulība – meklē iespējas, kā iepazīties ar savu nākamo vīru vai sievu, piemēram, reģistrējoties www.katsat.lv. Ja šaubies, vai sastaptais cilvēks ir īstais, laba iespēja ir „Saderināto un iemīlējušos” vakari, ko organizē kustība „Laulāto tikšanās” – plašāku informāciju atradīsi www.laulatiem.lv. Ja esat jau viens otru atraduši – par visām ar laulībām saistītājām formalitātēm interesējies pie draudzes prāvesta.

Ja sirdī jūti aicinājumu vairāk kalpot Kungam - Baznīcā tam ir plašas iespējas. Vairāk informācijas par dažādām laju apvienībām, kopienām un organizācijām iespējams atrast sadaļās Kopienas, Laju apvienības, Ģimeņu kustības, Kapelāni, Sociālais atbalsts.