Šodienas datums: 30.03.2020  |  Vārda dienas: Nanija, Ilgmārs, Igmārs

Kalna Svētību kopiena

Devīze: Tu esi Dieva dāvana sev un citiem

DIBINĀŠANA

Kalna svētību kopienu 2000. gadā nodibināja kristiešu grupa priestera Andreja Mediņa vadībā. Kopiena strādā ar jauniešiem, kuri nonākuši dažādu veidu atkarībās.

AICINĀJUMS (HARIZMA)

Kopienas mērķis ir veicināt atkarībā (no alkohola, narkotikām u.c.) nonākušo jauniešu sociālo rehabilitāciju, sniedzot psiholoģisku atbalstu, palīdzot atgūt dzīvesprieku un rast dzīvei piepildījumu.

Kopienā dzīvojošie cenšas stiprināt savu ticību un palīdzēt arī citiem atgūt ticību Dievam un savam tuvākajam. Kopienas biedri, dalībnieki un kopienas draugi atbalsta viens otru garīgās izaugsmes ceļā.

SASTĀVS

Par kopienas biedru var kļūt ikviens, kas sasniedzis 18 gadu vecumu un izsaka vēlēšanos dzīvot kopienā un ievērot tās noteikumus.

IESTĀŠANĀS

Tā kā šī kopiena ir reģistrēta kā sabiedriska organizācija, tad kopienas biedri tiek uzņemti biedru kopsapulcē. Ja kopienas dalībnieki tam piekrīt, tad pēc pārrunām ar priesteri kandidātam tiek dots viens mēnesis laika pārdomām, pēc tam ar viņu notiek atkārtotas pārrunas un uzņemšana kopienā.

DARBĪBA

Kopiena rīko rekolekcijas, svētceļojumus, nometnes bērniem, labdarības pasākumus, koncertus, Bībeles stundas.

STATUSS

Šī kopiena ir veidota atkarībās nonākušo personu rehabilitācijai, taču tā ir arī kopiena tiem kristiešiem, kuriem ir aicinājums dzīvot kopienā, ar savu dzīves veidu liecinot par Dieva mīlestību.