Kapusvētki

Rīgas arhidiecēze

Salaspils draudze

pl. 12:00 – Kapusvētki Salaspils Tilderu kapos

pl. 16:00 – Kapusvētki Doles kapos (bez Svētās Mises)

Slokas draudze

pl. 13:00 – Kapusvētki Slokas Jaunajos kapos

pl. 15:00 – Svētā Mise Slokas Baznīcas kapos

Jelgavas diecēze

Bēnes draudze

pl. 12:00 – Svētā Mise Penkules kapos

Olaines draudze

pl. 9:30 – Kapusvētki Sila kapos

Rēzeknes-Aglonas diecēze

Rēzeknes draudzes

pl. 14:00 – Kapusvētki Veremu kapos (13. jūlijā pl. 7 Svētā Mise katedrālē par kapsētā apbedītajiem)

pl. 14:00 – Kapusvētki Strankaļu kapos (14. jūlijā pl. 7 Svētā Mise katedrālē par kapsētā apbedītajiem)

pl. 15:00 – Kapusvētki Kucinu kapos (15. jūlijā pl. 7 Svētā Mise katedrālē par kapsētā apbedītajiem)

Andrupenes draudze

pl. 11:00 – Kapusvētki Viraudas kapos

pl. 13:00 – Kapusvētki Jaunokras kapos

Asūnes draudze

pl. 12:00 – Kapusvētki Meļķeru kapos

Baltinavas un Šķilbēnu draudze

pl. 12:00 – Kapusvētki Kozlovas kapos

pl. 13:30 – Kapusvētki Buku-Zelču kapos

pl. 15:00 – Kapusvētki Plešovas kapos

Balvu un Sprogu draudze

pl. 15:00 – Kapusvētki Mežarijas kapos

pl. 16:30 – Kapusvētki Priedaines kapos

Bērzgales draudze

pl. 13:00 – Kapusvētki Silišku kapos

pl. 14:00 – Kapusvētki Dunsku kapos

Bēržu, Augustovas, Krišjāņu un Rugāju draudze

pl. 11:30 – Kapusvētki Silenieku kapos

pl. 13:00 – Kapusvētki Vārnienes kapos

pl. 14:00 – Kapusvētki Cepurnieku kapos

pl. 15:30 – Kapusvētki Slavītu kapos

Freimaņu draudze

pl. 15:00 – Kapusvētki Antanišku kapos

Kalupes, Nīdermuižas, Dubnas, Ārdavas, Arendoles draudze

pl. 12:00 – Kapusvētki Lazdānu kapos

pl. 14:00 – Kapusvētki Ratnieku kapos

Līvānu draudze

pl. 11:00 – Kapusvētki Veceļu kapos

pl. 12:00 – Kapusvētki Gaiņu kapos

Pildas, Istalsnas, Brodaižas draudze

pl. 12:00 – Kapusvētki Ivdru kapos

pl. 13:00 – Kapusvētki Apliužņu kapos

Preiļu draudze

pl. 15:00 – Kapusvētki Ivdreišu kapos

Raipoles un Rundēnu draudze

pl. 13:00 – Kapusvētki vecajos Raipoles kapos

pl. 14:00 – Kapusvētki jaunajos Raipoles kapos

pl 15:00 – Kapusvētki Horoševas kapos

Robežnieku draudze

pl. 14:00 – Kapusvētki Zarečje Pleiki kapos

Rozentovas draudze

pl. 13:00 – Kapusvētki Gudeļu kapos (pl. 12:00 – Svētā Mise par kapsētā apbedītajiem Lūznavas kapelā)

Rudzātu draudze

pl. 15:00 Kapusvētki Eleonorviles kapos

Sarkaņu draudze

pl. 14:00 – Kapusvētki Ceplīšu kapos

pl. 15:00 – Kapusvētki Lešku kapos

Viļakas draudze

pl. 14:00 – Kapusvētki Slotukalna kapos

pl. 16:00 – Kapusvētki Lašku kapos

Znotiņu draudze

pl. 10:00 -Kapusvētki Sutru kapos

 

 

Date

11.07.2020.
Kategorijas
View Comments (0)

Comments are closed

"